banner3088

Değirmenciden Kaymakam Partal’a Ziyaret

DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci ve Meclis üyeleri adayları Silivri Kaymakamı Ali Partala ziyaret gerçekleştirdi.

Değirmenciden Kaymakam Partal’a Ziyaret

Kalabalık bir heyetle gerçekleştirilen ziyaret de meclis üyesi adayları tam kadro katıldı.

Meclis üyesi adayları tek tek kendilerini tanıtarak ne iş yaptıkları konusunda Silivri Kaymakamı Ali Partalı bilgilendirdiler.

DEĞİRMENCİ VE EKİBİ MAKAM ODASINA SIĞAMADILAR

Dsp Silivri Belediye Başkan adayı Selami Değirmenci ekibi ve meclis üyesi adayları ile makamında ziyaret ettikleri Ali Partal’ı oluşan kalabalık dolayısı ile sığamadılar. Kaymakam Partal’ın toplantı odasında ağırladığı Değirmenci Belediye başkanlığı için çıktıkları bu yolda ‘’Silivri’nin Mülki Amiri olan siz Kaymakam bey’e nezaket ziyaretinde bulunmak istedik’’ dedi.

DEĞİRMENCİ SİLİVRİYE DEĞER KATACAK PROJE VE ÇALIŞMALARDAN BAHSETTİ.

Silivri’nin sorunlarının ve nelere ihtiyaç duyulduğunu belirten Selami Değirmenci ‘’ her biri kendi alanında uzman olan bir çok arkadaşımızla Belediye Başkanlığı görevine talip olduğumuz bu yolda güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz’’ dedi.

Silivri için hayal ettikleri ve gerçekleştirmek istedikleri projelerin bir kısmından bahseden Selami Değirmenci Kaymakam Ali Partalı projeler konusunda bilgilendirdi. Özellikle yenilenebilir enerji çalışmaları konusunda Kaymakam Partal’ın ilgisi ve detaylı bilgi alması da dikkatlerden kaçmadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3197