banner3088

Değirmenci’ye Çanta’da coşkulu karşılama

Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, Çanta Merkez Kıraathanesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Efsane Başkan, mahalle girişinde coşkuyla karşılandı.

Değirmenci’ye Çanta’da coşkulu karşılama

DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, DSP Silivri İlçe Başkanı Hüseyin Dertop ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Çanta Merkez Kıraathanesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Adaylık sürecini anlatan Efsane Başkan Değirmenci, sözlerine Kemal Kılıçdaroğlu’nun meşhur olan Bulgaristan ifadeleriyle başladı. 

“SORUNLARINIZI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”
Geçmiş dönemde imkansızlıklarla yaptıkları projeleri Çantalılara anlatan Değirmenci, “Bir çok sorunlarınız var, bunları sizle birlikte oturup, burada kararını vereceğiz. Biz Silivri’de oturup buranın kararını vermeyeceğiz” dedi. 
Efsane Başkan Değirmenci, yediden yetmişe Silivrililer için gelecek dönemde yapacakları projeleri tek tek anlattı. 

“HER KURUŞU SİZE HARCAMAK 
İÇİN GÖREVE TAKİBİZ”
Anketleri değerlendiren Değirmenci, “Özcan Bey anketlerde şu dönemde hiç yüzde 27-28’i geçmedi. Şuan da biz olmasak da seçilme şansı yok. Bu kenti en iyi kim yönetecek? Bu kaynakları kuruşu kuruşuna kim harcar, halkın çıkarını kim gözetirse oyunuzu onu verin. Her kuruşu size harcamak için bu göreve talibiz” şeklinde konuştu. 


“Bu toplantıları nutuk atmak için değil, halkımızın sorunlarını dinlemek için yapıyoruz” diyen Değirmenci vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196