banner3088

Dertop: ‘Pankartları kesenler yakalanacak’

Demokratik Sol Parti Silivri İlçe Başkanı Hüseyin Dertop, seçim afiş ve pankartların kesilip yakılmasına ilişkin açıklamada bulundu.

Dertop: ‘Pankartları kesenler yakalanacak’

DSP Silivri İlçe Başkanı Hüseyin Dertop’un SüperSilivri’ye yaptığı açıklama şu şekilde; “Silivri ilçesinde DSP'nin asmış olduğu, Belediye Başkan Adayımız Selami Değirmenci'nin pankartlarının bazılarının yırtıldığı, bazılarının ise yerinden kesilerek yakıldığı tarafımızca tespit edilmiştir. Silivri Kaymakamlığınca yapmış olduğumuz seçim güvenliği toplantısında bize verilen sözlere istinaden Kaymakamlığa yazılı olarak müracaatta bulunuldu ve Kaymakam Bey telefonla geri dönerek gereğinin yapılacağını bildirdi. Aradan yarım saat geçmeden, memur arkadaşlarımız aramışlar. İpuçları bulduklarını ve kanıtlar kesinleştikten sonra suçüstü yapacaklarını söylediler. Bu vesile ile seçim güvenliğini sağlayan kardeşlerimize, Kaymakamımıza ve Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum. En kısa zamanda, suçluların bulunup, gerekli cezayı alacaklarına inanıyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetçi Silivrili
Gurbetçi Silivrili - 1 yıl Önce

Hazımsız, paralı uşaklar. Bu vandalların kime hizmet ettiğini anlamak için çok fazla zekaya gerek yok. Yakalınırlarsa Silivri halkının yüzüne nasıl bakacak bu utanmaz, arlanmazlar..

banner3092

banner3205

banner3197

banner2252

banner3196