banner3088

Eren’e coşkulu karşılama

Silivri Şoförler ve otomobilciler odası başkan adayı Aliş Eren, seçim çalışmaları kapsamında Gümüşyaka’lı şoför esnafı ile buluştu. Büyük bir coşkuyla karşılanan Eren ve ekip arkadaşları seçim öncesinde adeta doping aldı.

Eren’e coşkulu karşılama

10 Mart’ta yapılacak olan Silivri Şoförler ve otomobilciler esnaf odası kongresi için yoğun bir tempo içerisinde çalışmalarını sürdüren Aliş Eren ve ekip üyeleri, Gümüşyakalı şoför esnafı ile bir araya geldi. Oda üyesi esnafların yoğun ilgisiyle karşılanan Eren ve ekip üyeleri, meslektaşlarından destek talebinde bulundu.

“KORSANA GEÇİT VERMEYECEĞİZ”

“Projelerimizle geliyoruz” diyerek konuşmasına başlayan Eren , “Korsan servisçiliğe dur diyeceğiz. İstanbul'dan, Çorlu'dan, sağdan soldan gelip, 50 ve 74 plakalarla burada çalışan bir sürü korsan servis var. Önüne gelen belgesiz, kayıtsız bir şekilde araç alıp servisçilik yapıyor. Mevcut yönetimdeyken bunların mücadelesini sürdürdük ancak bir türlü başarılı netice alınamadı. Ekip arkadaşlarımla birlikte korsan servis taşımacılığına karşı elimizden geleni yapmaya hazırız. “dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2018, 21:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 2 yıl Önce

korsanla mücadele şart

banner3092

banner3205

banner3212

banner2252

banner3196