banner2920

“Esnafımızın başkanı değil, Hizmetkarıyım”

Silivri Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Recep Akıncı’nın kongre öncesinde yapmış olduğu nezaket ziyaretleri devam ediyor. Akıncı ve yönetim kurulu üyeleri Silivri Ziraat Odası Başkanı Metin Gürsu’yu makamında ziyaret etti.

Silivri Ziraat Odası Başkanı Metin Gürsu tarafından karşılanan Akıncı ve yönetim kurulu 10 Mart’ta yapılacak olan kongre öncesinde manevi destek talebinde bulundu.

“BİZ SİZLERDEN MEMNUNUZ”

Gürsu, yapılan ziyaretten memnun kaldığı belirterek “Allah herkesin gönlüne göre versin. Bizler çalışan bir kurumdan her zaman memnunuz. Kurallar çerçevesinde kurumların iş birliği her zaman bölge insanının faydasına olmuştur. Bugüne kadar yönetiminiz yada odanızla ilgili herhangi olumsuz bir şey duymadım. Biz sizlerin yönetiminden memnunuz. Bu bir yarıştır, arkadaşlar da çıkacaktır. Ben bu işi yaparım diyerek piyasaya çıkan arkadaşlarımızın sonunu gördük. Bu işler belli bir tecrübe işidir. Basit bir iş değil, yıllardır içindeyiz. Kayıtlı yüzlerce üyenin sorunlarını çözmek kolay işiler değildir. Bizler sizin yönetiminizden memnunuz” dedi.

“ESNAFIMIZIN BAŞKANI DEĞİL, HİZMETKARIYIM”

Bugüne kadar esnafımızın menfaatleri doğrultusunda hizmet etmeye gayret ettik. İmkanlar ve kanunlar çerçevesinde hareket ettik. Yanlış bireyler yapmadık. Hep esnafımızın menfaatlerini savunduk. Allah kısmet ederse de bundan sonra üyelerimizin takdiri ile yine seçilirsek aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımızı da dediği gibi yaptığınız işten çok yapmadığınız iş daha hayırlıdır. Kişisel menfaatlerin hep karşısında durduk. Kendi rahatımızı hiçbir zaman düşünmedim. Esnafımızın başkanı değil, hizmetkarıyım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2253