banner3088

Gazitepeli kadınlardan Yılmaz’a destek

Yaptığı toplantılar ve açıkladığı projeleriyle kadınlara verdiği değeri gösteren Volkan Yılmaz, Gazitepe mahallesi kadınlarıyla buluştu.

Gazitepeli kadınlardan Yılmaz’a destek

Silivri’de kadınlara yönelik toplantılar düzenleyen Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı Volkan Yılmaz, buluşmalarına Gazitepe ile devam etti. 
Kadınlara verdiği önemi yaptığı ziyaretler, toplantılar ve açıkladığı projeler ile net bir şekilde ortaya koyan Yılmaz, Gazitepe kadınlarına “Sizler benim en yakın yol arkadaşım olacaksınız. Silivri’yi beraber yöneteceğiz” mesajı verdi. 


Her annenin en büyük kaygısının evladı olduğunu söyleyen Yılmaz, yarınlarımız için büyük bir eğitim seferberliği başlatacaklarının altını çizdi. Engelli bireylerin eğitimi başta olmak üzere kreş çağına gelen çocukların eğitimi için proje geliştirdiklerini kaydeden Yılmaz, “Yarınlarımız bizim her şeyimiz” dedi.  
İlçede belediye tarafından kreş hizmeti vereceklerini ifade eden Yılmaz, “Anneler çocuklarını ücretsiz kreşlere gönderecekler. Çocuklarına biz sahip çıkacağız. Sizler iş hayatınızda çalışırken aklınız çocuklarınızda kalmayacak.” diye konuştu.
Mevcut yönetimin kadınları unuttuğunu belirten Yılmaz, “Sizi unutanları siz de unutmaya hazır mısınız? 31 Mart günü gereğini yapın” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3212