banner3088

‘Halk hareketinin karşısında kimse duramaz’

Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, Alibeyspor Kulübü Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlardan destek isteyen Değirmenci, “Halk hareketinin karşısında kimse duramaz” diyerek rakiplerine meydan okudu.

‘Halk hareketinin karşısında kimse duramaz’

DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, DSP Silivri İlçe Başkanı Hüseyin Dertop ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Alibeyspor Kulübü Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Adaylık süreci ile ilgili bilgi veren Değirmenci, “Rüşvet vermeden ruhsat almanız mümkün değil, iş bu hale geldi. Bunlara dur diyeceğiz, işkenceye son vereceğiz. Bu hareket gerçek anlamda bir halk hareketi. Silivri’ye sahip çıkmak isteyenlerin hareketi. Bu soygun düzenine son vereceğiz. Belediye başkanın her şeye karışmasına son vereceğiz. Hangi odanın, kulübün başkanının kim olacağından sana ne?” Burada şimdi Aslı kardeşimiz var. 10 yıldır festivalde gösteriye çıkmadılar. Bu çocuklar buranın çocukları, burada eğitim alıyorlar. Alibey Spor Kulübü sahip çıktı onlara. Bir belediye başkanı ‘siz burada değil, başka bir belediye de gösteri ayarlayayım, orada çıkın’ der mi? Bu çok ağır bir laf” dedi. 

“İSTİFANI VER GİT”
Projelerini anlatan Efsane Başkan Selami Değirmenci, vatandaşların taleplerini dinledi. Yollardan şikayetçi olan vatandaşlara Değirmenci, “Köy yollarında emin olun ikinci vitese takamazsınız. Nasıl bu kadar duyarsız olabiliyor? 10 yıldır böyle bu yollar. Bu nasıl bir anlayıştır. Kaldıramıyor olabilirsin, psikolojin bozuk olabilir. Seni kimse tutmuyor, ver istifanı çek git kardeşim” şeklinde konuştu. 

‘HUZURUMUZU BOZAN DÜŞMAN KİM’
Bir vatandaşın, “Sayın başkanım, mevcut başkanın en büyük seçim sloganı ‘huzurumuzun devamı için.’ Bu huzurumuzu bozan düşman kim onu bilmiyoruz” sözlerine Değirmenci, “Orada bir yanlış anlaşılma var. Huzurumuzun devamı için diyor ama sizin bizim huzurumuzun değil. Seçilirlerse, o belediyeden nemalanan 3-5 kişinin huzurunun devamı için” dedi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196