banner3088

İBB Adayı Binali Yıldırım Silivri’deydi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında Silivri’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Yıldırım, Silivri’de Silivri Cumhur İttifakı belediye başkan adayı Volkan Yılmaz için destek istedi.

Programına Silivri Terminalinde başlayan Binali Yıldırım, taksici esnaflarıyla bir araya geldi. Taksici esnafının taleplerini dinleyen Yıldırım, ticari bir taksinin direksiyonuna geçerek hatıra fotoğrafı çektirdi.
Yıldırım ve beraberindekiler Silivri Terminali karşısında bulunan Kız İmam Hatip okulu öğrencilerin tezahüratlarına kayıtsız kalmayarak yanlarına gitti. Kız öğrencilerle sohbet eden Yıldırım daha sonra AK Parti Silivri ilçe teşkilatı önünde partililere hitap etti.

Yıldırım, “İstanbul'un çiçeğini, başka şehirlerden alıyoruz. Burnumuzun dibinde Silivri'de, çiçekçilik köyü var. Şimdi onu geliştireceğiz, bütün İstanbul'u süsleyecek çiçekleri de Silivri'den almış olacağız. Bu işten dolayı 4 bin kişi iş sahibi olacak”dedi.

İstanbul'da da Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği muasır medeniyetlere eriştirecek kadroların hazır olduğunu söyleyen Yıldırım, mevcut Belediye başkanına atıfta bulunarak " Bazıları diyor ki Silivri'de huzur var. Silivri'de huzur elbette olacak, bu bir lütuf mu, Silivri'de 2003-2004'te huzur yok muydu? Hüseyin Turan'ın hizmetleri unutulur mu, çünkü o gönül belediyeciliği yaptı, gönüllere girdi. Şimdi de Volkan Yılmaz aynı şekilde onun bıraktığı yerden bütün bu hizmetleri yapacak. Biz de onun yanında olacağız." Şeklinde konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, yaptığı konuşmanın ardında önce AK Parti ilçe teşkilatını daha sonrada MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Yıldırım’ın programı Silivri sahilindeki balıkçı esnafı ziyareti ve İşadamları ile hazırlanan salon programıyla devam etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış
Barış - 1 yıl Önce

Acaba CHP li imamoğlu Silivri ye ziyarette bulunsa ve bir okula gitse okuldaki öğrenciler slogan atsa o öğrencilere ne olur. O okulda sınıf geçebilirlermi. Yada o okuldaki öğretmenlere soruşturma açılırmı. Merak ediyorum .

silivrili
silivrili - 1 yıl Önce

istanbul çiçeklerini zaten silivriden alıyor başka yerden almıyor

banner3092

banner3205

banner3212

banner3153

banner3196