banner2836

İmamoğlu, İnce ve Işıklar bir arada!

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'yle bir araya geldi. Görüşmeye Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'da eşlik etti.

İmamoğlu, İnce ve Işıklar bir arada!

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde Muharrem İnce'yle bir araya geldi. İkilinin buluşmasına Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ında eşlik etmesi dikkat çekti. Görüşme öncesinde konuşan Ekrem İmamoğlu, "Bu yerel seçim sürecinde, hem tavsiyelerini hem önerilerini hem de beraber neler yapılacağının sohbetini yapacağız. 2019’un 31 Mart’ında, İstanbul’daki yönetim anlayışının değişeceğine zaten yürekten inandık” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış
Barış - 6 ay Önce

İstedikleri kadar bir araya gelsin sayın başkanlar. İnsanlar silivri'de bora balcıoğlunu istiyor. CHP silivri'de seçmene rağmen aday göstermez. İnce dünürünü kayıracaksa bizde seçmen olarak borayı kayırıcaz

Bülent Temir
Bülent Temir - 6 ay Önce

2 dönem yetmedi mi? Biz bıktık artık. Gençlerin önünü açın. İcraat yapan başkan istiyoruz.

Harun
Harun - 6 ay Önce

Silivri geriye gidiyor gün geçtikçe . Çağdaş ileri hizmetlerden geri kaldı. Milleti biktirdiniz.

Vahap tekin
Vahap tekin - 6 ay Önce

Neden bu kadar koltuk tatlı? Ben şahsen başkanı başarırız buluyorum.Geldiği günden beri 2 dönemdir Silivrimize hizmet edemedi.Eğer bu seçimde parti tarafından aday gösterilirse ben ve eşim oyumuzu vermeyeceğiz.Hizmet istiyoruz hizmet.Bunu CHP'ye oy verenlerden esirgemeyin.

Mustafa
Mustafa - 5 ay Önce

CHP kafasıyla olmaz bu işler belediyecilik anlayışı yok sadece amaç yemek,içmek,eglence halk olarak hizmet istiyoruz. En basit meselelere bile çözüm bulamayan bir başkan özcan ışıklar. Silivri başıboş köpekten geçilmiyor.

toprak bey
toprak bey - 6 ay Önce

Büyük başkan selami değirmenci dürüst çalışkan o silivrili az kaldı bekleyin gümbür gümbür geliyor hepimizin başkanı geliyor ...

SIRADAKİ HABER

banner2786

banner2833

banner2250