banner3088

Işıklar Anket sonuçlarını değerlendirdi

Başkan Özcan Işıklar, yerel basın mensuplarıyla düzenli gerçekleştirdiği seçim ve kampanya süreci değerlendirme toplantılarını sürdürüyor.

Işıklar Anket sonuçlarını değerlendirdi

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, yerel basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Kampanya süreci hakkında basın emekçilerini bilgilendiren Işıklar’a CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç eşlik etti. Seçim analizleri hakkında bilgiler veren bir sunuş yapan Işıklar, gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Anket sonuçlarını değerlendirdi
Metropoll Stratejik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi tarafından yapılan anket sonuçlarını basın mensuplarıyla paylaşan Başkan Işıklar, kararsızlar dağıtılmadan Silivri’de % 51,2’lik bir oranla önde olduğunu, İstanbul’da da Ekrem İmamoğlu’nun 54,3’lük bir oranla seçim çalışmalarını önde sürdürdüğünü açıkladı.

Fenerbahçe Üniversitesi bu yıl eğitime başlıyor!
Fenerbahçe Spor Kulübü’nün aldığı son kararı açıklayan Işıklar, Silivri Belediyesi tarafından kulübe tahsis edilen Selimpaşa ek hizmet binalarında Fenerbahçe Üniversitesi'nin 2019-2020 eğitim öğretim yılında eğitime başlayacağını, haberin basında da yer aldığını müjdeledi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 11:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Güisün özsoy
Güisün özsoy - 1 yıl Önce

Hadi oradan seni süresiz Kıbrısa süreceğiz Selami başkanla yola devam

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3211