banner3088

Işıklar'dan ilk açıklama

Partisinden 3.kez aday gösterilen Mevcut Belediye Başkanı Özcan Işıklar, SHA’ya yaptığı özel açıklamada “destek veren tüm halkıma teşekkür ederim ”dedi.

Partisinden 3.kez aday gösterilen Mevcut Belediye Başkanı Özcan Işıklar, SHA’ya yaptığı özel açıklamada “destek veren tüm halkıma teşekkür ederim ”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurhan bayko
Nurhan bayko - 1 yıl Önce

Lütfen başkanım çalışkansınız dahada çalışın insanlara yakın olun herkezi kucaklayın silivriyi kimseye kaptirmayin arkadandayiz yolun açık olsun

Hakkı Baki
Hakkı Baki - 1 yıl Önce

2009 da seçim konuşmalarınızda "belediye başkanlığı 2 dönem yapılmalıdır, 3. Dönem haramdır" diyordunuz. Rahat olun, Silivri halkı harama ortak olmayacaktır. 2 dönem yaptınız artık yeter.

suat
suat - 1 yıl Önce

sana destek veren yok görücen sen 31 mart akşamı desteği nasıl zavallı gibi o belediyeden çıkmanı kayda alıcam zavallı para ile konuşan adam kelimesini taşımayan hücre...

süleyman aydın
süleyman aydın - 1 yıl Önce

siyaset demekki böyle birşey ne yaparsanız yapın önemli değil önemli olan parti genel merkezi ile aranız iyi ise görev sizindir ama unutulmamalıdırki son sözü halk söyler ve doğru söyler

Esnaf
Esnaf - 1 yıl Önce

Olmadı bu, senin yüzünden gidip mhp’ye oy vereceğim ona üzülüyorum, yeterki sen düş o koltuktan, tayyibi asla eleştirme farkın yok. bora olmalıydı aday.

UĞUR UĞUR
UĞUR UĞUR - 1 yıl Önce

Yorum yapan vatandaşlar gördünüz mü ? Özcan ışıklar yine seçildi bu kadar kıskanmayın kendini silivriye adamış birisi olarak açık ara farkla yine seçimi kazanacak sizler menfaatiniz peşinde koşuyorsunuz

Alper Atay
Alper Atay - 1 yıl Önce

Özcan Işıkları bu haber altındaki yorumlarda öven insanlar önce Özcan Başkanınıza merkezdeki “Katlı Otopark” Projesi ve “Eski Belediye Binası” Projesi nerede ? Diye sorsunlar onun yerine üç beş taş döşemekle oturma alanı yapmakla pek bi belediyecilik yapılmıyor. Veya katlı otopark projesini çizip afişlere basarak o olmadı bununla idare edin demek çok kolay gerçi herhangi bir açıklamada yapılmadı... halkımız otursun sadece tahtaların üzerinde izlesin.

Devrim
Devrim @Alper Atay - 1 yıl Önce

O döşenen 3-5 taşında doğru düzgün döşenmediğini, milletin defalaraca kösteklenerek düştüğünü ve maliyetlerinin, işçiliklerinin çok aşırı olduğunuda belirtelim, eksik kalmasın..

Burak
Burak - 1 yıl Önce

Sayın Başkanım Geçtiğimiz Dönem Alibey Mahallesinde Konuşmanızı Yaparken Bir Daha ki Dönem Adaylığınızı Koymayıp Gençlerin Önünü Açmaktan Bahsediyordunuz O günden Bu Güne Değişen Nedir ?


banner3092

banner3205

banner3211

banner3152

banner3196