banner3088

Işıklar Erkek Kuaförleri ile Buluştu

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, erkek kuaförleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Işıklar Erkek Kuaförleri ile Buluştu

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar ilçede hizmet sunan erkek kuaförleri ile Yelken Restoran’da kahvaltı da buluştu.

Gerçekleştirilen kahvaltı programında Işıklar’a, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç ve belediye meclis üyeleri eşlik etti. Işıklar hava koşullarına rağmen gelebilen tüm hemşerilerine teşekkür etti.

Işıklar: “Daha iyi bir Silivri için uğraşıyoruz”

Işıklar gerçekleştirdiği konuşmasında: “Biz bu toplantıları on sene boyunca hep yaptık, tüm kararlarımızı beraber verdik. Defalarca bir araya geldik çok da güzel oldu. Esnaf gezilerinde de ben tek tek hepinizi ziyaret edeceğim. Amacım geçtiğimiz dönemlerdeki gibi yeni bir dönem başlangıcında birlik, beraberlik içinde, yine  sorunlarımızı konuşarak, hizmet sektörümüzü daha kaliteli, yazın da kışın da Silivri’mizde daha iyi hizmet vermek için üretmek için biz yerel yönetim olarak elimizden ne gelirse yapalımı konuşmak istedik. Biz daha iyi bir Silivri için uğraşıyoruz. Bir şehri yaşanır halde tutmak bir anlayış meselesi. Biz bu anlayışı burada koruduk ve korumaya da devam etmek istiyoruz. Bunun bir özeti huzur, betonlaştırmazsanız, yaşanır halde tutarsanız hizmet sektörleri böyle yerlerde gelişir. Ekonomi de demokrasi ortamlarında, huzur ortamlarında gelişir. Ne kadar baskı, ne kadar ötekileştirme, yabancılaştırma varsa orada kaçılır korkulur. Adalet olmayan, demokrasi olmayan, hakkaniyet olmayan yerde hizmet sektörü gelişir mi? Demokrasinin olmadığı yerde yeniden doğuşlar, inovasyonlar, yeni araştırmalar, fikirler gelişmez. Huzur için de yaşamak için listemizde 8 partiden insan var. Onlar bu memleketi benden az mı seviyorlar, bir şey yaparken hep beraber soracağız. Biz Silivri’de ne yaptıysak devamlılığını da sağlamak istiyoruz. Bu anlayışı sizlerle paylaşmak Silivri’yi yaşatmak derdindeyiz”dedi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196