banner3088

Işıklar Nevşehirlilerle buluştu

Işıklar: “Barış ve Huzur Ortamını Korumak İsteyeceğinize Gönülden İnanıyorum”

Işıklar  Nevşehirlilerle buluştu


Nevşehir Topaç Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar ve ekibini ağırladı. 

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Nevşehir Topaç Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmet Toprakçı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Üyeleriyle bir araya geldi. Işıklar’a CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç ve Belediye Meclis Üyesi Adayları da eşlik etti. 

Işıklar: “Barış ve Huzur Ortamını Korumak İsteyeceğinize Gönülden İnanıyorum”

CHP Başkan Adayı Özcan Işıklar, dernekte gerçekleştirdiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Amacımız burada huzur içinde yaşamak ama yeterli değil. Buraya ihanet etmeden huzuru sağlayabiliriz. Memleketin değerlerini korumamız lazım. Hizmetten anladığımız dikilen beton değil, çocuğuma çoluğuma dokunması..! Onun sağlığını, okulunu, işini, gücünü, geleceğini düşünecek yerel yönetim. Onun geleceği, umudu, işi gücü hizmettir. Sabahın 5,30’da servislere binip yola çıkmadan burada, yaşadığı yerde ona gelecek sağlamayı biz düşüneceğiz. İşte yerel yönetim bu. Nevşehir’de o unuttuğumuz tarım değerlerini biz burada yapıyoruz.  Gece yıldız, gündüz bulutları göreceğiz, iş güç yaratmanın imkânlarını sağlayacağız. Ekip arkadaşlarımla birlikte bu huzuru, barış ortamını sürdüreceğiz. Benim listemde 6 partiden temsilci var. İnşallah bunu devam ettireceğiz. Bu barış ortamını, huzur ortamını korumak isteyeceğinize gönülden inanıyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 14:35
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196