banner3088

Işıklar Nezaket Ziyaretlerini Sürdürüyor

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, beraberinde Millet İttifakı Silivri temsilcileri ile nezaket ziyaretlerini sürdürüyor.

Işıklar Nezaket Ziyaretlerini Sürdürüyor

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar nezaket ziyaretlerine devam ediyor. Işıklar, beraberinde CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç ile, Silivri SGK İlçe Müdürü Adnan Gücer’i ziyaret etti. Gücer, Işıklar’a çalışmalarında başarılar dileyerek, Silivri için hayırlısı olması yönünde temennide bulundu.Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar müdürlük çalışanlarına da hayırlı işler diledi.

KADASTRO MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

İlçe Kadastro Müdürü Savaş Bümen’i ziyaret eden Işıklar; “Bu kenti beraber ortak bir anlayış ile geleceğe taşıdığımız değerli kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte, Silivrimizin refah içinde büyümeye, ileriye gitmesi için çalışmaya her zaman devam edeceğiz.” dedi.

TAPU MÜDÜRÜ EKŞİLER’E ZİYARET

Işıklar, Silivri Tapu Müdür’ü Hasan Basri Ekşiler’i makamında ziyaret etti. Işıklar’a ziyaretinde CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç eşlik etti. Ekşiler, sürecin hayırlı olması konusunda temennilerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3197