banner3279

Işıklar ve Toprak sanayi esnafıyla buluştu

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar İstanbul 3. Bölge Milletvekili Erdoğan Toprak ile birlikte Silivri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret etti.

Işıklar ve Toprak sanayi esnafıyla buluştu

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Silivri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret etti. Kooperatif yönetimi ile buluşan, sohbet eden ve yeni dönem projelerini aktaran Işıklar’a ziyaretinde İstanbul 3. Bölge Milletvekili Erdoğan Toprak, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Işıklar Sanayi Esnafı Ziyaretini Sürdürdü
CHP Adayı Işıklar, Küçük Sanayi Sitesi’nde başladığı esnaf ziyaretini bugün de sürdürdü. Hemşerileri ile sohbet eden hayırlı işler dileyen Işıklar: “Her koşulda, her şartta elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret eden esnaflarımıza bol kazançlar, hayırlı işler diliyorum. Hepimizin Silivrisinde huzurumuzu birlikte devam ettireceğiz. Bizlere dükkânlarını açan, sohbetimize ortak olan hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Tezeller
Murat Tezeller - 1 yıl Önce

Özcan bey huzurumuz için diyor kimin huzuru Silivri’de beka sorunumu var Özcan bey gidince kimin huzuru kaçıcak gazeteci olarak sordunuzmu

banner3205

banner3212

banner2250

banner3196