banner3088

Işıklar’ın Pazar Mesaisi Dernek Buluşmalarıyla Başladı

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Pazar kahvaltısında yöre derneklerinin ayrı ayrı misafiri oldu.

Işıklar’ın Pazar Mesaisi Dernek Buluşmalarıyla Başladı

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, hafta sonu programı kapsamında yöre dernekleri ile buluştu. Aynı gün üç ayrı yöre derneğinin düzenlediği kahvaltıya katılarak hemşerileri ile bir araya gelen Işıklar’a CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç, belediye meclis üyesi adayları ve eşi Esma Işıklar eşlik etti.

Ağrılı Hemşerileriyle Buluştu

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Ağrı İli ve İlçeleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği kahvaltıya katıldı. Dernek Başkanı Muhlis Çil ve yönetimi tarafından karşılanan Işıklar hemşerileri ile sohbet ederek yeni dönem projelerini aktardı.

Bulgaristan Göçmenlerinin Kahvaltısına Katıldı

Başkan Işıklar, Silivri Bulgaristan Göçmenleri Derneği’nin düzenlediği kadınlar günü kahvaltısında üye kadınlar ile bir araya geldi. Mega Saray’da gerçekleştirilen programda Işıklar, samimi karşılama için hemşerilerine teşekkür etti. Işıklar’a ve ekibine programda Dernek Başkanı Beyzat Bedel ve yönetimi tarafından Marteniçka hediye edildi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ile Bir Araya Geldi

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Silivri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Silivri Şube Müdürü Mübeccel Çeşmecioğlu ve dernek üyeleri ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen kahvaltı programında Işıklar, yeni dönem projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196