banner3088

“İstanbul’a verilebilecek en büyük hediye Binali Yıldırım’dır”

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, seçim çalışmaları kapsamında Silivri’ye gelerek muhtarlar ve STK temsilcileri ile bir araya geldi. Bakan Pakdemirli “İstanbul’a verilebilecek en güzel armağanın Binali Yıldırım’ın olduğunu düşünüyorum” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, seçim çalışmaları kapsamında Silivri’ye gelerek muhtarlar ve STK temsilcileri ile bir araya geldi. Silivri Belediyesi Fuaye ve Sergi Salonunda gerçekleştirilen programa Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Yavuz Karaca, Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Silivri Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Eren’in yanı sıra oda ve STK temsilcileri ile vatandaşlar ve Silivrili çiftçiler katıldı.

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’ın hoş geldiniz konuşmasının ardından kürsüye gelen Bakan Pakdemirli “Silivri üreticisini tebrik ediyorum. Özellikle son 15 yılda Silivri üreticisi gerçekten çok önemli performans gösterdi. Hem hayvancılık alanında hem de tarım alanında gerçekten takdire şayan bir üretim performansı var Silivri’de. Toplam tarım alanı, tarımsal hasıla ve ürün çeşitliliği ile Silivri üreticisi örnek bir üretim performansını ortaya koymuştur. Özellikle Kanola üretiminde 2.ci sıraya yerleşti” dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli sözlerini şöyle sürdürdü; “Bir diğer önemli hususta çiçek üretimi.25 misli artış göstermiş bugüne kadar. Bunun sebebi İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile beraber ortak ve güzel çalışma yapılmış olması. Bu yüzden Silivri’mizin kalkınmasını istiyorsak aynı yöne bakan Belediye başkanlarına son derece ihtiyacımız var.”

“Bu pazar günüde televizyonlarda yayınlanacak, Baktığımız zaman ikisinin de performansı bilenen insanlar. Biri ilçe belediye başkanlığı yapmış bir diğeri ise Türkiye’de gelinebilecek her yerde görev yapmış, İBB’de görev yapmış, İDO’nun genel müdürlüğünü yapmış, Bakanlık yapmış, başbakanlık yapmış meclis başkanlığı yapmış buraya çıkmış gelmiş. İstanbul’a verilebilecek en güzel armağanın Binali Yıldırım olduğunu düşünüyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 14:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Barış Çalışkan
Barış Çalışkan - 9 ay Önce

Biz o hediyeyi almayalım :)

Salih
Salih - 9 ay Önce

Sayın pakdemirli kanola üretiminde 2. Sırayı aldığımız için tebrik etmiş arkadaş ayçiçeği mısır buğday para etmediği için millet kanola ekmeye başladı siz verin çiftçinin hakkını adam gibi de kanola yerine insanların gıda ihtiyacını karşılayacak ekinler eksin birde bunla övünüyor bravo size

taner şahin
taner şahin - 9 ay Önce

Ülkeye bak.Tarım bakanı belediye için propaganda yapıyor. Vatandaş da soğanı neden tanzim satış noktasından almak zorunda kalıyoruz diye kara kara düşünürsünüz. Gerçi düşünse bugün bunları yaşamazdı ya oda ayrı konu.

Baba Serdar
Baba Serdar - 9 ay Önce

Sen alma ben alıyım biz deme sonra Özcan gibi olursun

Barış
Barış - 9 ay Önce

Soru cevap bölümünde muharrem eren mikrofonu bir aldı ki ne dediğini anlayan vardı nede kendisini. Bakan bile isyan etmeye başladı ki araya girdiler

taner şahin
taner şahin - 9 ay Önce

Bakanından cumhurbaşkanına hepsi devletin halkın parasını babalarının malı gibi kullanarak belediye seçimini kazanmak için her yolu deniyor. 23 haziran da hediye nasıl olur size gösterecek istanbul halkı.

ŞEner
ŞEner - 9 ay Önce

Hadicanım başka kapıya, o hediye sana kalsın

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196