banner3088

Karakaş “Ortak paydamız Silivri”

Ak Parti Silivri İlçe Başkanlığı’ndan istifa ederek 2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler için Silivri Belediye Başkanlığına aday adayı olan Metin Karakaş, SHA’na özel açıklamalarda bulundu.

Belediye Başkan aday adayı Metin Karakaş yaptığı özel açıklamada “4,5 yıldır yürüttüğüm İlçe Başkanlığımda Silivri’ye birçok hizmetin gelmesi noktasında, birçok siyasi konuların çözümlenmesinde ve Silivri’nin her türlü sıkıntısını çözme noktasında taşın altına elini koyan siyasi bir tutumu sergilemeye özen gösterdim”dedi.

“GÖNÜLLERE HİZMETLE GİRECEĞİZ DİYORDUK”

Şartlar ne olursa olsun biz siyasette farklı bir üslubunu muhalefette olsak bile hizmet yönünü göstererek insanların gönüllerine hizmetle gireceğiz diyorduk ve bunu da gerçekleştirmemin mutluluğu var diyerek sözlerini sürdüren Karakaş “Bugün ilçe başkalığından ayrıldığım zaman dilimi içerisinde arkamı dönüp baktığımda birçok projenin öncüsü olmaktan ve bu ekiple birlikte gerçekleştirdiğimiz birçok hizmeti de yerine getirmekten gerçekten çok mutlu olduğumu da ifade etmek istiyorum. Tabiki söz verdiğimiz birkaç konu daha var onlar da şekillenmek üzere ve bu konuda inşallah yakın bir zamanda bunlarında temelleri atılmak suretiyle de bu hizmetleri de gerçekleştirmiş olacağız” dedi.

“SİLİVRİ’DE SEÇİM KAZANMA NOKTASINDAKİ EN YAKIN PARTİ AK PARTİ”

10’a yakın Belediye Başkanı aday adayımız, sayısı 100’ü geçeceğini öngördüğümüz Meclis üyesi aday adayları müracaatlarıyla da Silivri’de seçim kazanma noktasındaki en yakın partinin Ak Parti olduğunun göstergesidir. Haklımızın ciddi bir teveccühü var, her kesimin bu konuda bir talebi söz konusu ve bu süreçte her arkadaşımızın en iyi şekilde değerlendirilerek Belediye Başkan adayımızı hem de Belediye meclis üyesi arkadaşımızı güçlü bir teşkilat yapısıyla da inşallah Silivri kamuoyumuzun önüne çıkartıp bu anlamda da desteğini de isteyeceğiz.

“SİLİVRİ’NİN EN BÜYÜK SİYASİ PARTİSİ AK PARTİ”

Silivri’de siyasette yeni bir üslup geliştirdik, birçok aday adayı arkadaşımız olmasına rağmen birlik ve beraberlik içerisinde bu konuda hareket eden tek siyasi parti Ak Parti’dir. Silivri’nin en büyük siyasi partisi olan Ak Parti’de bu süreçte sağlıklı bir şekilde atlatarak Silivri’de inşallah 30 Mart 2014’te seçimlerinde bizler Belediyeyi alacağız. Tahmin edemeyeceğiniz kadar Silivri’nin göremeyeceği kadar Merkezi hükümet, Büyükşehir ve ilçenin kendi imkânlarıyla da adeta yüzlerce yılda gelecek olan hizmetleri tekrar Silivri’mize kazandıracağız. Kim nerden gelirse gelsin ortak paydamız Silivrililiktir ve Silivriliye yakışır bir Silivri çıkarmak noktasında inşallah hep berber kolları sıvayıp bu anlamda kamuoyunu da bu çerçevede bilgilendireceğiz” dedi

 
Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2013, 23:35
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196