banner3088

Kaynarca eğitimcilerle bir araya geldi

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, yerel seçim çalışmaları kapsamında Silivri’de ki eğitimcilerle bir araya geldi.Kaynarca’ya AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz da eşlik etti.

Kaynarca eğitimcilerle bir araya geldi

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca beraberinde AK Parti ilçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın  ve Cumhur ittifakı belediye başkan adayı Volkan Yılmaz ile birlikte Silivri Eğitim Bir Sen yöneticileri ve eğitim camiasıyla Öğretmenevi’de bir araya geldi.Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz eğitim üzerine projelerini paylaşırken, eğitim üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonrasında açıklama yapan Kaynarca “Bir ilçenin gelişmişliği, eğitimin önemi, spora, bilime, kültür ve sanata verdiği değer ile çocukların geleceği için atılan adımlarla ölçülür. Verimli geçen toplantı sonrası daha da netleşti ki Silivri, birçok alanda geri kalmışlığını ve hizmet açığını ancak dev yatırımlar ile kapatabilir” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3197