banner3088

Onur aday adaylığını açıkladı

CHP Silivri Gençlik Kolları Başkanı Anıl Onur, yapmış olduğu yazılı açıklamada “Cumhuriyet’in ilanının 90. Yılını kutladığımız, onuru ve coşkusunu yaşadığımız bugünde siz Silivri kamuoyuna CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi aday adayı olduğumu açıklamak istiyorum ”dedi

Onur aday adaylığını açıkladı

Kamuoyuna seslenen Onur ““Cumhuriyet’in ilanının 90. Yılını kutladığımız, onuru ve coşkusunu yaşadığımız bugünde siz Silivri kamuoyuna CHP Silivri Belediye Meclis Üyesi aday adayı olduğumu açıklamak istiyorum.  Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ümidim gençliktedir” sözünden sahiplendiğim sorumluluğu yerine getirebilmek adına çıktığım bu yolda, siz çok değerli Silivri halkının desteğine olan ihtiyacımı da ifade ediyorum. Tüm bunların yanında, cesaretimin bir diğer kaynağı da, gençlere verdiği önemi her defasında dile getirmekte olan Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’dur.

Geleceğin teminatı olarak gösterilen biz gençler, gerek ülke gerekse toplumsal olaylar karşısında tepkisiz kalmamalı, olaylara gerekli hassasiyeti göstermeliyiz.  Ülkemizin son dönemlerde içine çekilmek istendiği olumsuz şartları, hayata geçirilmeye çalışılan ve bir noktaya kadar uygulanan yanlış politikaları gören bir genç olarak bu yolda yürümeyi, hizmet odaklı çalışmalara imza atmayı kendime bir görev saymaktayım.

Tüm bunların neticesinde, tüm yasaklamalara karşın Cumhuriyet’in 90. Yılını kutladığımız böylesi coşkulu bir günde sizlere almış olduğum bu kararı açıklamak istedim. Evet, bir genç olarak bundan sonra Silivri’nin geleceğinde sizlerden aldığım güç ile söz sahibi olabilmek adına meclis üyesi aday adaylığımı açıklıyorum.

Bu vesile ile Cumhuriyetimizin 90. Yılını kutluyor, başka Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve isimsiz kahramanlarımızın önünde saygıyla eğiliyorum.”dedi

 

 
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2013, 01:43
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3550

banner3211