banner3088

Öpçin Kadrosuyla Demiral’ı Ziyaret Etti

Silivri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Selahattin Öpçin, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral’ı ilçe teşkilatında ziyaret ederek kadrosunu tanıttı

Öpçin Kadrosuyla Demiral’ı Ziyaret Etti
Silivri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Selahattin Öpçin, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral’ı ilçe teşkilatında ziyaret ederek kadrosunu tanıttı.Öpçin ve beraberindeki heyeti ilçe başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karşılayan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, Silivri’de faaliyet gösteren esnaflarımıza en iyi hizmeti sağlayacak bir yönetimin iş başına gelmesinden memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

 

BÜTÜN ADAYLARA EŞİT MESAFEDEYİZ

 

Esnaf Odası Başkanlığı için 5 adayın çok seviyeli bir şekilde yarıştığını da dikkat çeken Başkan Demiral, “ Bütün adaylara eşit mesafedeyiz. Silivri esnafının en iyi yönetime oy vereceğinden hiç şüphemiz yok. Oldukça demokratik ve seviyeli bir şekilde yürüttüğünüz çalışmaları takdirle izliyoruz. Hak eden kazansın” diyerek Silivri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Selahattin Öpçin ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi. 


Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2014, 23:36
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3550

banner3212