banner3088

Öpçin, Muhtarlardan destek istedi

Silivri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Selahattin Öpçin, ekibiyle birlikte Silivri Muhtarlar derneğini ziyaret etti. Muhtarlarla bir araya gelen Öpçin, Dernek Başkanı Muharrem Eren ve tüm muhtarlardan destek istedi.

Öpçin, Muhtarlardan destek istedi

Silivri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan Adayı Selahattin Öpçin, ekibiyle birlikte Silivri Muhtarlar derneğini ziyaret etti. Muhtarlarla bir araya gelen Öpçin,  Dernek Başkanı Muharrem Eren ve tüm muhtarlardan destek istedi. 

Öpçin; Desteğiniz bizden esirgemeyin  

2 Mart’ta yapılacak olan Oda seçimlerinin demokratik bir atmosferde gerçekleşeceğini ifade eden  Öpçin “ 2 dönem başkanvekilliği ve hala mevcut yönetimden bir isim olarak esnafımızın sesini duyurmak adına oda başkanlığına talibim. Ekibimizde yine mevcut yönetimden 6 arkadaşımız da var. Sizlerden isteğim köy ve mahallelerdeki esnaflarımızın desteğini esirgememeleri ve yine sizin aracılığınızla sorunlarını, isteklerini ulaştırmaları konusunda bizlere yardımcı olmanız” dedi.

Muhtarlar adına Dernek Başkanı Muharrem Eren, Öpçin ve ekibine hayırlı olsun dileklerini ileterek, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2014, 08:03
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196