banner3088

Özcan Işıklar'dan CHP'ye birlik çağrısı

Silivri Belediye Başkanı ve CHP Adayı Özcan Işıklar, "Bora da gelecek. Bora'yı buraya davet ediyorum" dedi.

CHP Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar partisinin ilçe binasında bu akşam partililerle buluştu. Toplantıya; CHP İstanbul 3. Bölge Sorumlusu ve İl Başkan Yardımcısı Ufuk İnan, Belediye Başkan Aday Adaylarından Mümün Koçoğlu, Abdullah Yıldırım'ın yanı sıra İyi Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç ve İyi Parti Belediye Meclis Üyesi aday adayları da katıldı. 

'ŞİMDİ BURADA BİR EKSİK VAR'
" Mümin kardeşim, Abdullah dostum arkadaşım yoldaşım burada" diyen Başkan Işıklar; "Şimdi burada bir eksik var. Bora da gelecek. Bora'yı buraya davet ediyorum. Bunu neden söylüyorum. Kusura bakmayın çok duygulanıyorum. Ben bir evlat sevgisiyle, bir baba, bir ağabey, bir başkan gibi geleceğe hazırlamak için, onun gibi genç beş kişiyi meclise almamın sebebi, Türkiye'de klasikleşmiş, yeni heyecanlar yetiştirmeyenleri çok eleştirmiştim. Biz bu yeni heyecanları yetiştirelim dedik. O kardeşimi ben onurlandırarak, umut bekleyerek meclise yazma cesaretini göstermiştim. Şimdi bir baba gibi üzerinde hakkım var. Şimdi benim en büyük sözüm, unutmak, affetmek iyi insanların intikam şeklidir" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 23:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
D.Davut
D.Davut - 1 yıl Önce

Ne birliği,! demokrasinin olmadığı yerde birlik olmaz, zorlama ve menfaat birliktelikleri olur. İleriki günler ne demek istediğim anlaşılır..!!

Silivrilii..
Silivrilii.. - 1 yıl Önce

Birlik beraberlik olması için aday belirmelerinde kamuoyu eğiliminin dikkate alınması lazımdı. Fotoğraftaki birlik ve beraberlik, halk nazarında karşılık bulmaz. Antidemokratik aday belirleme yöntemine baş kaldırmayan bu aday adayları bakalım ileride ne olacak.!!! Her bakımdan..

Mert akışık
Mert akışık - 1 yıl Önce

Sen bir başkasın be BORA BALCIOĞLU

K.gül
K.gül - 1 yıl Önce

10 yıldır hizmet alamıyor bu başkandan kentimiz .5 yıl daha hizmet almadan katlanacağız bu duruma öyle mi? Belediye borç içinde hizmet üretemiyor.

Barış
Barış - 1 yıl Önce

Bora olmazsa olmaz... Yoksa oy yok...

banner3092

banner3205

banner3197

banner3152

banner3196