banner3088

Recep Akıncı’ya İlçe Protokolünden Tam Destek

10 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan olağan genel kurulunda yeniden göreve talip olan Silivri Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Recep Akıncı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte şoför esnafların yanı sıra ilçe protokolünü de ziyaret ederek hem genel kurula davet hem de destek istedi.

İlk olarak AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu’yu ziyaret eden Akıncı ve yönetimi daha sonra MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın’ı ve devamında da Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı makamlarında ziyaret etti. CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil’i de aynı gün içerisinde ziyaret eden Akıncı, görev süresince odanın yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi vererek, göreve yeniden talip olduğunu ve bu konuda destek beklediğini ifade etti.

AKINCI; AMACIMIZ HİZMET ETME

Bugüne kadar tüm kurumlarla uyum içinde çalıştığını ifade eden Silivri Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Recep Akıncı, bugünden sonra da aynı uyum içinde çalışacaklarını, şoför esnafının sorunlarının, sıkıntılarının çözüme kavuşması konusunda yönetimiyle birlikte ellerinden geleni yapacağını söyledi. AK Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu’ya misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini ileten Akıncı, “bizler Silivri’de her zaman yan yana gelebilen insanlarız. Amacımız Silivri’mize, Silivri insanına, esnafına hizmet etmektir. Bizlerin ortak amacı da budur” dedi.

KUTLU; BENDE SİZİN ÜYENİZİM

Akıncı ve Yönetimini makamında ağırlayan AK Parti İlçe Başkanı Rıfat Kutlu; “Bende sizin odanızın üyesiyim. Kongre günü bende oy kullanmak için orada olacağım. Kongreniz şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Başarılar dilerim” dedi.

YALÇIN; HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Kutlu’nun ardından MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın’ı ziyaret eden Akıncı ve Yönetimine Yalçın’da hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarı diledi. Şoför esnafının her zaman yanında olduğunu söyleyen Yalçın; “Bizler her zaman yanınızdayız, yanınızda olmaya da devam edeceğiz” dedi.

IŞIKLAR; ŞOFÖRLER ODASINA YER TAHSİZ EDİYORUZ

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ı da makamında ziyaret eden Şoförler Odası Başkanı Recep Akıncı ve Yönetimi, bugüne kadar şoför esnafına ve Şoförler Odasına verdiği destekten dolayı Başkan Işıklar’a teşekkür etti. Başkan Işıklar’da, her zaman destek vereceklerini ifade ederek, “Şubat ayının 20’sinden sonra geçecek olan imar planlarında Şoförler Odasına bir yer verileceğini” söyledi. Şoförler odasının bugüne kadar kendi yerinin olmamasının tamamen belediyeden kaynaklı olduğunu söyleyen Başkan Işıklar; “Biz planların geçmesini bekledik ve bu ayın 20’sinde de planlar geçiyor. O planların içinde Şoförler Odamıza da bir yer ayırdık. O yere oda kendi binasını yapıp, kendi yerine kavuşacaktır. Odaya başka bir yerden bina almaya hiç gerek yok. Başka bir yere para vereceklerine bizim tahsis edeceğimiz yere o parayla kendi binalarını yaparlar. Biz Şoförler Odası da dahil tüm odalarımıza, derneklerimize ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza belediye olarak her zaman destek verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Olağan kongreniz şoför esnaflarımıza ve Silivri’mize hayırlı olsun. Bizler her zaman şoför esnafının ve odamızın yanındayız” dedi.

GÖÇENGİL; BAŞARILAR DİLİYORUM

Başkan Işıklar’ın ardından CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil’i ziyaret eden Akıncı ve Yönetimi, Göçengil’i kongreye davet etti. Ziyaret ve davetinden dolayı Akıncı ve yönetimine teşekkür eden CHP İlçe Başkanı Suna Göçengil; “Yerel yönetimler olarak bizler Silivri’nin vazgeçilmez unsurlarıyız. Gerek oda başkanlarımızla gerek Sivil Toplum Kuruluşlarımızla gerek Siyasi Parti Temsilcilerimizle bizler her zaman düğünde, cenaze de her zaman yan yanayız. Düğüne ya da cenazeye giderken o hangi partiden bu hangi partiden diye bakmıyoruz. Tamamen insani görevimizi, saygımızı yerine getiriyoruz. Silivri’de güzel olanda bu zaten. Ben davetinizi şimdiden kabul ediyorum ve size ve ekibinize başarılar diliyorum” dedi. 

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196