banner3088

Saadet Partisi adaylarını tanıtacak

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, İl Başkan Yardımcıları ve sanatçı Ammar Acarlıoğlu’nun da katılacağı Aday Tanıtım Programı düzenliyor.

Saadet Partisi adaylarını tanıtacak

Yapılacak aday tanıtım programı ile bilgi veren Saadet Partisi Silivri İlçe Başkanı Mahmut Hamdemirci “Artık, Silivri Halkının Milli Görüş Belediyeciliği ile tanışma zamanı gelmiştir. Şimdi, Saadet Partisine bugün daha büyük ihtiyaç vardır. Silivri halkının desteğiyle, 31 Mart sabahı efsane Milli Görüş Belediyeciliği inşallah Silivri’mizde de başlayacaktır. Çünkü Belediyecilik Milli Görüş’ün işidir”dedi.

 

Saadet Partisi, Belediye Başkan Adayı’nı Silivri’de ilk ilan eden Parti olmuş ve azimle çalışmalarını hızlandırmıştır diyerek sözlerine devam eden Hamdemirci “30 Mart 2014 tarihinde Yerel Yönetim Seçimleri için sandık başına gideceğiz. Önümüzdeki 5 yıllık dönemde Belediye Hizmetlerini, bir siyasi partinin Belediye Başkan adayına ve ekibine emanet edeceğiz. Bu zamana kadar Belediyelerde işbaşına gelen siyasi partiler bu emanetin gereğini yerine getirememişlerdir. Bu gerçeği milletimiz bizlere ifade etmekte ve Milli Görüş belediyeciliğini özlemle beklemektedir. Yıllardan beri göstermelik icraatlarla Silivri halkının gözü boyanmaktadır. Silivri halkı bu zamana kadar Milli Görüş Belediyeciliği ile tanışmamıştır. Ancak, Milli Görüş Belediyeciliği işbaşına geldiği yerlerde yolsuzluğu, rüşveti ortadan kaldırmış, ihalelere şeffaflık getirerek, iltimasları önlemiştir. Milletin hakkını yine millete vermiş, halkımızın sömürülmesine, haksız kazanca ve rüşvete fırsat vermemiştir. Bu inançla, Saadet Partisi, Belediye Başkan Adayı’nı Silivri’de ilk ilan eden Parti olmuş ve azimle çalışmalarını hızlandırmıştır “ dedi.

 

“Silivrili Hemşerilerimizi, Silivri Belediyesi’ni emanet edeceği Belediye Başkan Adayımız Kadir Tokalı ve gayretli ekibini daha iyi tanımaları için, 23 Kasım 2013 Cumartesi günü saat 19.30’da İstanbul İl Başkanımız Selman Esmerer’in, İl Başkan Yardımcılarımızın ve sanatçı Ammar Acarlıoğlu’nun katılımıyla, Silivri Nikah ve Sergi Salonu’nda bir şölen havasında geçecek olan ‘Aday Tanıtım Programımıza’ davet eder, saygılar sunarız” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2013, 17:04
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3551

banner3211