banner3088

Samsunlulardan Değirmenci’ye sevgi gösterisi

Silivri Samsunlular Derneği, Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci’yi coşkuyla karşıladı.

Samsunlulardan Değirmenci’ye sevgi gösterisi

DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, DSP Silivri İlçe Başkanı Hüseyin Dertop ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Silivri Samsunlular Derneği’ni ziyaret etti. Samsunlular, Efsane Başkan Selami Değirmenci’yi coşkuyla karşıladı. 


“Kırklareli Belediye Başkanına bu ifadeleri söyleyen Kılıçdaroğlu, neden Özcan Işıklar’ı aday yaptı” diyen Değirmenci, “Biz neden çıktık. Cumhur İttifakı’nda sıkıntılar var, partililer memnun değil. Millet İttifakı’na bakıyorsunuz vatandaşlar memnun değil. Bu yüzden biz çıktık. Belediye normal bir halde değil. Öyle iki sene çıkayım, tecrübe kazanayım halinde değil. Çok büyük sıkıntılar var. Bunları biliyorsunuz da neden istiyorsunuz diyebilirsiniz. Biz bu kadar olumsuzlukları görüp, sessiz kalamazdık” şeklinde konuştu.

“YETER Kİ SİZ İŞ YAPMASINI BİLİN”
Geçmişte yaptığı projeleri anlatan Değirmenci, “Ben bunları nostalji olsun diye anlatmıyorum. Belediye her şeyi kendi imkanıyla yapmaz. Büyükşehirden, devletten alacaksa onu almasını bilir. Yeterki siz iş yapmasını bilin. O bana engel oldu falan geçecekler onu. Siz böyle bir yaşamı hak etmiyoruz diyorsanız, işte biz göreve talibiz. Ben ve arkadaşlarım hizmete hazırız. Silivri’yi bu çıkmazdan çıkaracağız” diyerek yeni dönemde seçildiği takdirde yapacağı projelerini açıkladı. 


İstihdamdan kültür ve sanata bir çok projesini sıralayan Efsane Başkan, “Silivri’yi kurtaracağız” dedi.
Toplantı Samsunluların istek ve taleplerinin ardından son buldu.

YORUM EKLE

banner3205

banner3197

banner2252

banner3196