banner3279

Selami Değirmenci DSP adayı oldu

DSP İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan tarafından üyelik rozeti takılan Selami Değirmenci, partinin Silivri Belediye Başkan Adayı olarak ilan edildi.

Selami Değirmenci DSP adayı oldu

Silivri eski Belediye Başkanı Selami Değirmenci, Demokratik Sol Parti Silivri İlçe Başkanı ve Parti Meclisi Üyesi Hüseyin Dertop ile birlike partinin İstanbul İl Başkanı Çiğdem Mercan'ı ziyaret etti. Değirmenci'nin rozetini takan İl Başkanı Mercan, "Selami Bey'i DSP'de görmekten çok mutluyuz ve onur duyuyoruz. Silivri Belediye Başkan Adayımız Sayın Selami Değirmenci'dir." şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Silivrilii
Silivrilii - 1 yıl Önce

Arka planda rahmetli karaoğlanı gördüm içim bir garip oldu. Silivrimiz için hayırlısı olsun. Zaten Silivri CHP adayı YSK tarafından düşürülecek, tüzük ve yasalar böyle emrediyor..

D.Davut
D.Davut - 1 yıl Önce

Hayırlısı olsun. Kamuoyunda yapılan eğilim yoklamalarında kim, kimin üzerinde çıktıysa o kazanacaktır. Tabanının sesine kulak tıkayan mutlu azınlık kaybedecektir. Selami Değirmenci'nin tek rakibi MHP adayı Volkan Yılmaz dır..

@Buluat'a cevap
@Buluat'a cevap - 1 yıl Önce

Eserden ne anladığına bağlı.!! Anlatsak anlarmısın acaba. Altta arkadaş birkaçını sıralmış, yaşın ufak bilmiyorsun herhalde.

M.Kurt
M.Kurt - 1 yıl Önce

Ailemde 4 oy var. CHP ye artık vermem. İnşAllah Başkan olursunuz. Canı gönülden destekliyorum.

Bulut
Bulut - 1 yıl Önce

Sayin selami baskani tekrar siliviride girmek istiyoruz gercekten selami baskanin zamaninda siliviri cok guzeldi halkla bir arkadas gibiyidi cok o zaman siliviri halkin cok yardimci olurdu tekrar basarilar dilerim şahsini seven cok var

Önemli degil
Önemli degil @Bulut - 1 yıl Önce

SELAMI DEGIRMENCI gerçekten kimdir ??Ilk önce CHP den 3 dönem belediye başkanlığı yaptı, genç partinin başına geçip aday oldu daha sonra para karşılığı dsp den aday şimdide. Sorum şudur acaba hangi partili

hasan
hasan @Bulut - 1 yıl Önce

silivriye ne yapmış bir tane eserini gösterirmisiniz

@Barış barış beye
@Barış barış beye - 1 yıl Önce

O komik bulduğun yol meselesi kaç yılında hangi imkanlar ile yapıldı. Yapılmasa şu an hala tek yön gidiş geliş kullanılıyordu. O zamanlar bugünleri görerek yapanları tebrik edip, kutlamak lazımken küçümsemek iyi niyetli bir yaklaşım değildir.. Sen belki o yıllar çocuktun, tek yönü hatırlamıyorsundur.!

patriot
patriot - 1 yıl Önce

Cevavım@Barış isimli arkadaşa. 20-30 önce kıt imkanlar ile yapılan hizmetleri küçümsemissiniz. ‘’30’’ yıl önce kıt imanlar ile yapılanlar arasında mutlaka eleştirilecek yanlar olabilir önemli olan teraziye konduğunda hizmetlerin azlığı ve çokluğudur. Önemli olan hatalardan ders alınmasıdır. Palmiye konusunda size sorum. O sahil şeridimize palmiye harici ne dikilebilirdi.?? Bir fikriniz vardır mutlaka. Ayrıca bizim bitki örtümüze uygun değil demişsin ama hala ayaktalar.!! Onlar olmadan o sahil hayal edemiyorum. Fatura fiş konusundan bahsetmişsin öyle bir bilgim yok, eğer bilginiz varda bu güne kadar savcılığa veya basına vermemişseniz suç işlemissiniz demektir. Belki Selami Değirmenci okur cevabını verir hukeken mi, yazı ile mi verir bilemem. Ortada ağır bir itham var, mutlaka belgeleriniz vardır. Ben burada kahvehanelerde sağda solda mevcut belediye hakkında konuşulanları yazmaya kalksam sayfalar yetmez. Yol konusunda ise. Keşke yapmasaymış, muratçeşmeye kadar, terminal girişine kadar araç kuyrukları olsaymış.!! O zamanlar ihtiyaç falanda yoktu, şimdiki gibi araç tarafiğide yoktu, demekki ileriyi görmüş yapmış ama maksat kötülemek ise yapacak anlatacak fazla birşey kalmıyor.
İlk cümlene de inanmıyorum..
Saygılarımla....

D.Davut
D.Davut - 1 yıl Önce

Selami Değirmenci ne yapmış!!! İşin siyaset yönünü bırakayım, insani yönden bir örnek vereyim. Bir Şaban Reisimiz vardı, herkes Şaban baba derdi iyisi ile kötüsü ile 70 li yıllarda belediye başkanlığımız yapmıştır. Daha sonraları rakibi olan Selami Değirmenci'yi en ağır eleştiriler ile eleştirmesine rağmen sonraları o dönemleri yaşayanların malumu üzerine, Selami başkan kendisine sahip çıkarak belediye binasında simgesel bir oda tahsis etmiştir ve ihtiyaçlarını imkanlar nispetinde karşılamaya başlamıştır. Yine Silivri'mizin simgesi sayılan Akçil kardeşlerimiz vardı be yapıldığı konusunda sayfalar yetmez, bilmeyenler eskilere sorup öğrensin vicdanı olanlar düzgün olarak anlatırlar herhalde. Sadece çamur atmakla yapılan çirkin siyasetten bıktık artık..


banner3205

banner3211

banner2251

banner3196