banner3088

Selami Değirmenci Silivrililere teşekkür!

Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, teşekkür mesajı yayınladı.

Selami Değirmenci Silivrililere teşekkür!

Değirmenci'nin mesajı şu şekilde;
"Sevgili Silivrililer, yaklaşık 2 ay önce sizlerden aldığımız destek ile Demokratik Sol Parti'den aday olduk. Öncelikle adaylığımız süresince bizlerin yanında olan İlçe Başkanımız Hüseyin Dertop'a teşekkür ederim. Bizler bu yola kişisel ikbal peşinde koşmadan, Silivri'nin kötü gidişatına dur demek için çıktık. Bizler, sizlerden aldığımız destek ve teveccühle bu seçimi yarın kazanacağız. 
Bu süreçte yanımızda olan, desteklerini esirgemeyen, gönüllerini bizlere vermiş bütün dostlarımıza, kardeşlerimize, kadınlarımıza, çocuklarımıza şükranlarımı sunuyorum.
Yarın Silivri için, Silivri'nin geleceği için çok önemli bir karar vereceksiniz. Çocuklarımızı, yarınlarımızı, Silivri'yi hizmetle buluşturmak için sizlerden son bir kez destek bekliyorum. 
Biz bu yola kazanacağımıza inanarak çıktık, son günlerde yaşananlar gösteriyor ki bizler bu seçimi sizlerinde desteği ile rahatlıkla alacağız.
Korkmak için bir sebep yok değerli Silivrililer... 
Silivri 10 yılını kaybetti, bir sonraki dönem aynı zihniyetin devam etmesi halinde veyahut başka bir adayın çıkması halinde sıkıntılar düzeltilmeyecek, daha da artacaktır.
Sizler bana onurlarını en büyüğünü yaşattınız, 15 yıl Silivri'yi yönetme hakkı verdiniz. Şimdi ise halk ittifakı ile Silivri bir kurtuluş mücadelesi veriyor. El birliği ile Silivri'mizi bu bataklıktan kurtaralım.
Herkese sevgi ve saygılarımla..."

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196