banner3088

Sert bir seçim olacak!

Ak Parti Silivri İlçe Başkanlığı, yerel seçimlere Tahir Sert ile giriyor. Parti binasında düzenlenen basın toplantısı ile bugün kamuoyuna adaylığı resmen duyurulan Tahir Sert basının karşısına geçerek projelerini anlattı.

Ak Parti Silivri İlçe Başkanlığı, yerel seçimlere Tahir Sert ile giriyor. Parti binasında düzenlenen basın toplantısı ile bugün kamuoyuna adaylığı resmen duyurulan Tahir Sert basının karşısına geçerek projelerini anlattı. Silivri'nin tanınan ve sevilen simalarından olan ve Çanta Belediye Başkanlığı görevinde de bulunmuş olan Tahir Sert'in adaylığı Silivri'de seçimin iktidarda olan CHP ile muhalefette olan Ak Parti arasında zorlu ve sert bir seçim olacağı değerlendirmelerine yol açtı.

 

Resmen açıklandı

Ak Parti Silivri İlçe Başkanlığı önünde partililerin de katılımı ile saat 13.00’de kurban kesildi. İlçe Başkan Vekili Dilek Demiral, yönetim kurulu üyeleri, partiden seçilmiş olan mevcut belediye meclis üyeleri, belediye meclis ve başkan aday adaylarının da katıldığı törende Tahir Sert'in adaylığı duyuruldu. Partililer Tahir Sert'e adaylık sürecinde tam destek sözü verdi. Partinin tüm aday adayları da Tahir Sert'in yanında durarak birlik ve beraberlik mesajı gönderdi.

 

Parti binasında gerçekleştirilen basın toplantısında ise Ak Parti Silivri Belediye Başkan adaylığı resmen açıklanan Tahir Sert basının karşısına çıktı. Toplantının açılış konuşmasını ilçe başkan vekili Dilek Demiral yaptı.

 

Seçim gününün provasını yapıyoruz

Ak Parti Silivri İlçe Başkan Vekili Dilek Demiral konuşmasında "Bugün ayrı bir heyecan içindeyim. Bugün bizim düğünümüz, bayramımız. Bugün çok özel bir gün. Seçimi kazandığımız günün provası olarak görüyorum bugünü. Dün akşam geç saatlerde genel merkezimiz tarafından yapılan resmi açıklamadan sonra artık Tahir Sert Silivri Belediye Başkan adayımız. Rabbim utandırmasın. Kendisine bu yolda başarılar diliyorum. Tüm aday adaylarıma tek tek verdikleri katkı nedeniyle teşekkür ediyorum. Bundan sonra hep birlikte aynı inançla yürümeye devam edeceğiz. Kaldığımız yerden Silivri'ye hizmet özlemimizle seçimden sonra yolumuza devam edeceğiz. Gün gün seçime çok hazırlıklıyız. Adaylık sürecini beklemeden çalışmalara başlamıştık. Bugünden itibaren daha yoğun biçimde girmiş olacağız. Sandıklarımız ile ilgili çalışıyoruz. SKM çalışmalarını sürdürüyor. Hepinize katılımınız için çok teşekkür ediyorum." dedi.

 

"Gün birlik ve beraberlik günüdür"

Adaylığı açıklanan Tahir Sert ise oldukça heyecanlı olduğunu vurguladığı konuşmasında "Zor bir süreç geçirdik. Partimiz bu görevi bana verdiler. Bu süreci olgunlukla geçiren aday adayı tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Birlik beraberliğimiz sürecek ve Ak Parti bayrağını 30 Mart'ta Silivri Belediyesi gönderine çekeceğiz. Herkesin gönlünde bir aslan yatıyordur illaki. Ancak artık benim adım açıklandı ve birlik beraberlik zamanı. Hayallerimiz büyük ve Silivri'nin bize ihtiyacı var. O nedenle hep beraber yürüyeceğiz. Çok heyecanlıyım. O nedenle affınıza sığınıyorum. Bu sürecin partimize, Silivri’mize, tüm Türkiye'ye hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

 

İlçe Başkanı Dilek Demiral ve Belediye Başkan Adayı Tahir Sert daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Basın toplantısının ardından ilçe başkanı ve belediye başkan aday adayları ile Tahir Sert basına toplu fotoğraf verdi. Eski ilçe başkanı ve Belediye Başkan aday adayı Metin Karakaş "Tahir Sert bize başbakanımızın emanetidir. Ona sahip çıkacağız" sözleriyle Sert'i kutladı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2014, 23:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Demir
Hasan Demir - 6 yıl Önce

hayırlısı olsun yolunuz daim açık olsun. allah yardimciniz olsun.saygilarimla.

isyankar47
isyankar47 - 6 yıl Önce

tahir başkanım durmak yok yola devam:))

banner3205

banner3196

banner3551

banner3197