banner3088

SHA, halk oylamasına hazır

Silivri Haber Ajansı, 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliğine ilişkin halk oylaması sonuçlarını, takipçilerine anında duyuracak.

SHA, halk oylamasına hazır

Silivri Haber Ajansı (SHA), 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliğine ilişkin halk oylaması sonuçlarını sandık başından anında aktarmak için hazırlıklarını tamamladı.

SHA, Türkiye halk oylamasında takipçilerine saniye saniye veri yayını yapacak ve tüm seçim çevrelerinden sandık sonuçlarını "16 Nisan 2017 Halk Oylaması" özel yayınıyla online olarak anında duyuracak.

"SONUÇLARI İNTERNETTEN TAKİPÇİLERİMİZE ULAŞTIRACAĞIZ"

SHA imtiyaz sahibi Yusuf Eker, SHA’nın 16 Nisan'da yapılacak halkoylaması ile son 3 yıldaki 5'inci seçim çalışmasını gerçekleştireceğini belirtti. Eker, SHA’nın seçim sonuçlarını toplama, takipçilerine ulaştırma ve kamuoyu ile paylaşma konusunda tecrübeli bir kurum haline geldiğine dikkati çekti. Eker, sandık sonuçlarını dakika dakikada takipçileriyle www.sha.com.tr  internet adresinden ve sosyal medya hesaplarından paylaşacaklarını ifade etti.

Öte yandan,  SHA’nın mobil uygulamasını android telefon ve tabletler için Play Store, I phone telefonları için ise App Store’den indirerek, bütün gelişmeleri anlık takip edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2017, 11:57
YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196