banner3088

Silivri CHP’den seçim sonuçlarına itiraz

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanlığı, seçim sonuçlarına itiraz etti.

Silivri CHP’den seçim sonuçlarına itiraz

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve İYİ Parti Silivri İlkçe Başkanı Ozan Ersaraç, Silivri’de ki 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonuçlarına itiraz etti.

Silivri’de gerçekleştirilen seçimde şaibeli durumları tespit ettiklerini belirten Göçengil, "Tutanaklarda bazı hatalar tespit ettik. Matematiksel hatalar gördüğümüz 382 sandık için, ayrıca geçersiz olan 411 sandıklardaki oyların yeniden kontrol edilmesi için itirazımızı yaptık” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Celal Kale
Celal Kale - 1 yıl Önce

10 yıldır Silivri nin hiç bir sorununu çözemeyen ve bunun için de çaba sarfetmeyen insanlardaki temelsiz özgüvene hayranım, gerçekten kazanabileceğinizi mi zannettiniz? Esnafı karşına al, işçileri karşına al, sadece beyaz yakanın vereceği oy ile seçim kazanabileceğini düşün, bence siz sandıklarla uğraşmayın matematik ve istatistik dersi alın.

Silivrilii
Silivrilii - 1 yıl Önce

silivri de biz başarısız olduk, istifa ediyoruz demek ne kadar zor olabilir. Halk ve gerçek CHP seçmeni önlerinin açılmasını bekliyor...

Harun
Harun - 1 yıl Önce

buyuksehirde bir çok usulsüzlük tespit edildi. Ama Silivri'de komik volkan başkan emeğinin karşılığını aldı. Cumhur ittifakı kazandı. Arada yorumlarimizi yayinlamama sbebinizi biliyoruz ama eşit ve ilkeli olmak lazım.

Y.Duru
Y.Duru - 1 yıl Önce

Adam çalıştı ve kazandı.Halk da değişim istiyordu.Bu kadar açık ve net.CHP silivri teşkilatının ne kadar işe yaramaz olduğu gün gibi açıktır.Derhal istifa etmeleri gerekir.Her geçen saniyeyi boşa tüketmiş olurlar.

Silivri.
Silivri. - 1 yıl Önce

Gerçekten itiraz edebilme yüzünüz var mıydı sizin Chp Teşkilatı? Çünkü Silivri'de oylar yeniden sayıldığında Volkan Bey'den çaldığınız 450 oy ortaya çıktı, buna rağmen hala itiraz edebiliyorsanız pes!

Nazım arat
Nazım arat - 11 ay Önce

Önce yüksek perdeden itiraz et daha sonra yapılan itirazı geri çek. En azında geri çekme gerekçesini açıklasaydı Chp. Kaybeden Muharrem İnce nin dünürü, daha beter olsun mantığı değildir insAllah

banner3205

banner3211

banner3152

banner3196