Silivri CHP’den seçim sonuçlarına itiraz

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanlığı, seçim sonuçlarına itiraz etti.

Silivri CHP’den seçim sonuçlarına itiraz

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve İYİ Parti Silivri İlkçe Başkanı Ozan Ersaraç, Silivri’de ki 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonuçlarına itiraz etti.

Silivri’de gerçekleştirilen seçimde şaibeli durumları tespit ettiklerini belirten Göçengil, "Tutanaklarda bazı hatalar tespit ettik. Matematiksel hatalar gördüğümüz 382 sandık için, ayrıca geçersiz olan 411 sandıklardaki oyların yeniden kontrol edilmesi için itirazımızı yaptık” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Celal Kale
Celal Kale - 3 hafta Önce

10 yıldır Silivri nin hiç bir sorununu çözemeyen ve bunun için de çaba sarfetmeyen insanlardaki temelsiz özgüvene hayranım, gerçekten kazanabileceğinizi mi zannettiniz? Esnafı karşına al, işçileri karşına al, sadece beyaz yakanın vereceği oy ile seçim kazanabileceğini düşün, bence siz sandıklarla uğraşmayın matematik ve istatistik dersi alın.

Harun
Harun - 3 hafta Önce

buyuksehirde bir çok usulsüzlük tespit edildi. Ama Silivri'de komik volkan başkan emeğinin karşılığını aldı. Cumhur ittifakı kazandı. Arada yorumlarimizi yayinlamama sbebinizi biliyoruz ama eşit ve ilkeli olmak lazım.

Silivrilii
Silivrilii - 3 hafta Önce

silivri de biz başarısız olduk, istifa ediyoruz demek ne kadar zor olabilir. Halk ve gerçek CHP seçmeni önlerinin açılmasını bekliyor...

Y.Duru
Y.Duru - 3 hafta Önce

Adam çalıştı ve kazandı.Halk da değişim istiyordu.Bu kadar açık ve net.CHP silivri teşkilatının ne kadar işe yaramaz olduğu gün gibi açıktır.Derhal istifa etmeleri gerekir.Her geçen saniyeyi boşa tüketmiş olurlar.

Silivri.
Silivri. - 3 hafta Önce

Gerçekten itiraz edebilme yüzünüz var mıydı sizin Chp Teşkilatı? Çünkü Silivri'de oylar yeniden sayıldığında Volkan Bey'den çaldığınız 450 oy ortaya çıktı, buna rağmen hala itiraz edebiliyorsanız pes!

banner2768

banner2252

banner2588