banner3088

Silivri'de Kutlamalar Başladı

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı Volkan Yılmaz'ın önde gittiği Silivri'de vatandaşlar kutlamalara başladı.

Silivri'de Kutlamalar Başladı

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı Volkan Yılmaz'ın önde gittiği Silivri'de vatandaşlar kutlamalara başladı.Kesin olmayan sonuçlara göre Silivri'de Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı Volkan Yılmaz seçim maratonunda önde gidiyor. Yılmaz'ı destekleyen seçmenler, sonuçların açıklanmaya başlamasıyla sokaklara çıkarak kutlamalara başladı. Ellerinde Türk bayrakları, AK Parti ve MHP bayraklarıyla Silivri sahiline akın eden binlerce Silivrili  sahile gelerek kutlamalara başladılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fark var
Fark var - 13 ay Önce

Akp havaya girmesin, Mhp kazandı.

Y.Duru
Y.Duru - 13 ay Önce

İstanbul CHP ama Silivri MHP olan gene halka oldu.Yatırım falan olmaz.Ulan ne şanşsısız ya. Her ikiside aynı parti olsaydı o zaman Silivrimiz kalkınırdı ama gene olmadı.

Fatma atilgan
Fatma atilgan - 13 ay Önce

Hak eden kazandi tebrikler

REFİK ÇETİNKAYA TŞK BŞK
REFİK ÇETİNKAYA TŞK BŞK - 13 ay Önce

Volkan yılmaz BŞK hayırlı olsun

Zeynel1881
Zeynel1881 - 13 ay Önce

Kıymetli Y. DURU
Öncelikle yapılan mahalli idareler seçimi ülkemize istanbula ve doğup büyüdüğümüz hatta belkide mezar taşımızın konulacağı silivrimize Hayırlı olsun.Büyükşehir Bld Bşk Ekrem İmamoğlu na ve Silivri Bld Bşk Volkan Yılmaz a başarılar diliyorum. Ve ikisinide yakinen çok iyi tanıyan biri olarak diyorum ki artık sen ben değil seçimi biz kazandık. Hizmeti de sen ben değil İstanbul için Silivri için birlikte yapacaklarına adım gibi eminim. Şimdiden Hayırlı Olsun.
SAYGILARIMLA

Ertan Mecit Çerçi
Ertan Mecit Çerçi - 12 ay Önce

volkan başkanla ekrem başkan uyum içinde çalışacaklardır ikisi de genç insanlar önleri açık Allah mahcup etmesin kazanan Silivri oldu kazanan İstanbul oldu ikisi de Silivri için İstanbul için ellerini taşın altına koyacaklardır Allah bahtlarını açık etsin ben bir Saadet Partili olarak bir Milli Görüşçü olarak oyumu ikisine verdim bizim attığımız oylara halel getirmeyeceklerine yüzde yüz inanıyorum hepsini de saygıyla selamlıyorum Allah onlara güç kuvvet ihsan eylesin.Amin.

banner3092

banner3205

banner3197

banner3153

banner3196