Silivri'de Kutlamalar Başladı

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı Volkan Yılmaz'ın önde gittiği Silivri'de vatandaşlar kutlamalara başladı.

Silivri'de Kutlamalar Başladı

Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı Volkan Yılmaz'ın önde gittiği Silivri'de vatandaşlar kutlamalara başladı.Kesin olmayan sonuçlara göre Silivri'de Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan adayı Volkan Yılmaz seçim maratonunda önde gidiyor. Yılmaz'ı destekleyen seçmenler, sonuçların açıklanmaya başlamasıyla sokaklara çıkarak kutlamalara başladı. Ellerinde Türk bayrakları, AK Parti ve MHP bayraklarıyla Silivri sahiline akın eden binlerce Silivrili  sahile gelerek kutlamalara başladılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fark var
Fark var - 3 hafta Önce

Akp havaya girmesin, Mhp kazandı.

Y.Duru
Y.Duru - 3 hafta Önce

İstanbul CHP ama Silivri MHP olan gene halka oldu.Yatırım falan olmaz.Ulan ne şanşsısız ya. Her ikiside aynı parti olsaydı o zaman Silivrimiz kalkınırdı ama gene olmadı.

Fatma atilgan
Fatma atilgan - 3 hafta Önce

Hak eden kazandi tebrikler

REFİK ÇETİNKAYA TŞK BŞK
REFİK ÇETİNKAYA TŞK BŞK - 3 hafta Önce

Volkan yılmaz BŞK hayırlı olsun

Zeynel1881
Zeynel1881 - 3 hafta Önce

Kıymetli Y. DURU
Öncelikle yapılan mahalli idareler seçimi ülkemize istanbula ve doğup büyüdüğümüz hatta belkide mezar taşımızın konulacağı silivrimize Hayırlı olsun.Büyükşehir Bld Bşk Ekrem İmamoğlu na ve Silivri Bld Bşk Volkan Yılmaz a başarılar diliyorum. Ve ikisinide yakinen çok iyi tanıyan biri olarak diyorum ki artık sen ben değil seçimi biz kazandık. Hizmeti de sen ben değil İstanbul için Silivri için birlikte yapacaklarına adım gibi eminim. Şimdiden Hayırlı Olsun.
SAYGILARIMLA

banner2761

banner2251

banner2588