banner3088
banner3458

Silivri’de bir ilk “Reklam Römorkörleri”

banner3457

Trakya’da reklam piyasasında bir ilke imza atan Avrupa Dağıtım, Reklam Romorkerleri ile eski tanıtım anlayışını değiştirerek tanıtım aktivitelerinin etkisini kat kat güçlendirdi.

Silivri’de bir ilk “Reklam Römorkörleri”
 Trakya’da reklam piyasasında bir ilke imza atan Avrupa Dağıtım, Reklam Romorkerleri ile eski tanıtım anlayışını değiştirerek tanıtım aktivitelerinin etkisini kat kat güçlendirdi. 

Zafer Köksal yönetimindeki Avrupa Dağıtım’ın Reklam Romorkerleri ile artık tüm reklam ve tanıtım aktivitelerinizi belirlediğiniz güzergâhta istediğiniz müşteri profiline en hızlı ve etkili şekilde ulaştırabilirsiniz. Kampanyalarınızı, aday adaylık ve adaylık tanıtımlarınızı bir yandan Reklam Romorkerleri ile duyururken bir yandan da el broşürlerinizle çalışmalarınızı destekleyerek etkili hale getirebilirsiniz.

KÖKSAL: GECE-GÜNDÜZ REKLAM İMKÂNI SUNUYORUZ

Reklam Romorkerlerinin tanıtım faaliyetlerindeki etkisi ve önemini vurgulayan Zafer Köksal, Avrupa Dağıtım bünyesinde gerçekleştirilen reklam aktiviteleri hakkında şu bilgileri verdi: "İç aydınlatma sistemi ile gece tanıtımlarında da kullanılabilecek etkili bir tanıtım aracı olan Reklam Romorkerleri, jeneratör destekli enerji sistemi sayesinde sesli yayın yapma özelliğine sahip.

"FİRMALARIN BROŞÜRLERİNİ ADRESSİZ DAĞITIMLA İNSANLARA ULAŞTIRIYORUZ”

2000 yılından beri 10 kişilik uzman çalışma kadromuzla İstanbul ve Trakya Bölgesi’nde büyüklü küçüklü her sektörden firmaların insert, broşür, katalog dağıtımlarını gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız dağıtım şekli; adressiz dağıtım. Adressiz dağıtımda evler, iş yerleri, fabrikalar dâhil olmak üzere tüm bölgeye firmalara ait tanıtım broşürlerini dağıtarak, hedef kitlelerle buluşturuyoruz.

"TANITIM MALZEMELERİ BÖLGEDEKİ HEDEF KİTLEYE DAĞITILIYOR”

Adressiz dağıtım, genel anlamda broşür, tanıtım dosyası veya eşantiyon gibi reklam ve tanıtım malzemelerinin, lokal olarak belirli bölgelere veya belirli bir sektörde faaliyet gösteren firmalar adına adressiz olarak dağıtımıdır. Adressiz dağıtım, perakende sektörünün yanı sıra eğitimden iletişime, gıdadan giyime birçok sektör tarafından tercih edilmektedir.

"FİRMALAR MÜŞTERİYE DİREKT ULAŞARAK FARKINDALIK YARATIYOR”

Adressiz Dağıtım’ın firmalara sağladığı avantajları sıralayan Köksal, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Firmaların kendi faaliyet alanındaki potansiyel müşterilerine direkt ulaşmaları, kendilerini veya ürünlerini birebir tanıtmaları ya da farkındalık yaratmaları açısından son derece etkili bir yöntemdir. Firmaların diğer bölgelerdeki potansiyel müşterilerini de kendilerinden veya ürünlerinden haberdar etme ve tanıtma imkânı sağlıyor.

"DANIŞMANLIK HİZMETİMİZ İLE HEDEFE KOLAY ULAŞIM SAĞLIYORUZ”

Hizmet verdiğimiz müşterilerimize uygun dağıtım bölgesini seçme noktasında danışmanlık yaparak aynı zamanda hedef bölge önerileri de sunuyoruz. Adressiz dağıtım yönteminde dağıtım performansının 0 ölçülebilir olması sayesinde firmaların tutarlı kampanyalar düzenleyebilmelerine yardımcı olur. Hedeflenen bölge doğrultusunda genç ve dinamik dağıtım ekipleri, ekipmanlarıyla belirlenen bölgeyi baştanbaşa dolaşır ve hedeflenen kitleye materyallerin dağıtımını gerçekleştirir.

"RÖMORKER SOKAKLARDA KARIŞ KARIŞ GEZİYOR”

Büyüklü küçüklü tüm işletmeleri kapsayan bir çalışma. Görsel anlamda dikkat çeken, işletmelerin halka doğrudan yansıttığı kampanyaların ulaşmasında yardımcı olan bir reklam aracıdır. Reklamı alınan firmanın bulunduğu bölgede belde ve köylerde, şehir merkezi ve cadde, sokaklarda araç gezmektedir. Beraberinde firmaya ait tanıtım ve kampanya broşürler uzman ekibimiz tarafından dağıtılmaktadır. Bunun yanı sıra seçim çalışmalarımız ile ilgili Reklam Remorkerleri hazırladık. Aday, aday adayı, meclis üyesi adaylarımızın tanıtımı noktasında dağıtım konusunda uzmanlaşmış kadromuzla çalışmalarda bulunmak için hazırız.”

İLETİŞİM BİLGİSİ

Büyük reklam gösterim alanları ile ani dikkat çekme özelliğine sahip Reklam Romorkerleri ile seçim tanıtımları, firma tanıtım ve kampanya duyurularınız için Avrupa Dağıtım’ın işletmecisi Zafer Köksal ile 0543 951 11 24 telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2014, 14:35
YORUM EKLE

banner3205

banner3153

banner3211

banner3196