banner3088

Silivri’de seçimin nabzı SHA’da atacak

Silivri Haber Ajansı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin sonuçlarını, seçim yasağının kalktığı andan itibaren okurlarına anında duyuracak.

Silivri’de seçimin nabzı SHA’da atacak

Türkiye, 24 Haziran'da bir kez daha sandık başına gidiyor. 24 Haziran'daki seçimler, 16 Nisan halk oylamasıyla hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin de ilk seçimleri olacak. Seçmen, sandıkta cumhurbaşkanı adaylarının ve milletvekili adaylarının bulunduğu 2 ayrı pusulaya mühür basacak. Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçları il il, ilçe ilçe Silivri Haber Ajansı’nın www.sha.com.tr  internet adresinden seçim yasağının kalktığı andan itibaren yayınlanacak. SHA takipçileri, Silivri’nin yanı sıra 81 il ve ilçede açılan sandık, kullanılan oy ve adaylara ve partilere oy dağılımı tek tık ile öğrenebilecek.

9 yıldır Silivri ve bölgedeki tüm gelişmeleri okurlarına duyurmak için çalışan Silivri Haber Ajansı, 24 Haziran seçimleri için hazırlıklarını tamamladı. SHA’nın tecrübeli haber merkezi, ilçedeki seçim atmosferini gün içinde internet sitesinin yanı sıra, sosyal medya hesabından yapacağı canlı yayınlar ile takipçilerine anlık olarak aktaracak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3197