banner3088

Soylu Silivri’deydi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, seçim çalışmaları kapsamında Silivri Uğur Mumcu Meydanı’nda düzenlenen mitingde, Türkiye’de her seçimin çok önemli olduğunu, 24 Haziran seçimlerinin ise çok kritik olduğunu anlattı. Bakan Soylu’ya eşi Hamdiye Soylu, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve çok sayıda milletvekili adayı ile Ak Parti Silivri İlçe Teşkilatı Yöneticileri ve partililer eşlik etti.

Soylu Silivri’deydi

BOZOĞLU; “YİĞİTLİĞİ VE DURUŞU İLE ÖN PLANDA”

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, Silivri’ye gelmesinden mutluluk duyduklarını dile getirdi. Bozoğlu; ” Silivri’nin burada yapmış olduğu hizmetlerle ve burada yapmış olduğu birebir ilişkileri ile sürekli çocukluğumuzdan bu zamana kadar, son 15 yılda anlatılan ismi Yiğitliği ile, duruşu ile tüm Türkiye’de ve dünya’nın diğer güçlerine karşı kendini hep ön planda tutmuş, Allah’tan başka hiç kimseden korkmamıştır, bakanımız. Silivri her zaman olduğu gibi Süleyman Soylu Bakanımın hasreti ile yanıyordu, bugün bir arada olmaktan onur ve gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

SOYLU; “HİÇ MERAK ETMEYİN KANDİL’LERİNİ SÖNDÜRECEĞİZ”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “CHP’liler kendinize gelin, partinize oy verin.  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ” CHP’liler kendinize gelin, partinize oy verin. Kim size partinize oy verdiniz diye karşı çıktı? Gidin partinize istediğiniz gibi her yerde oy verin.” dedi.

Terör örgütleriyle mücadelelerini yarım bırakmayacaklarının altını çizen Soylu, ” Kandil’i çok merak etmeyin. Kandil’e sizden daha çok heyecanlananlar var. Onlar bizim kahraman Mehmetçiğimiz, jandarmamız, özel harekat polisimiz Kandil’e ayaklarıyla gidip ay yıldızlı bayrağı oraya dikmek için heyecanlanıyorlar. Hiç merak etmeyin Kandil’lerini söndüreceğiz. Kandil’in eceli gelmiştir o melanet yuvasını darmadağın edip ondan sonra abileri gelsin de kurtarsınlar bakalım.” diye konuştu. PKK, DEAŞ, FETÖ, DHKP/C ile yapılan mücadelelerin yarım bırakılmaması için destek isteyen Soylu, uyuşturucuyla mücadeleyi de yarım bırakmayacaklarını dile getirdi.

“Eğer okulların etrafında uyuşturucu satıcısı görürseniz bu polislerimiz bunların ayaklarını kırıversinler” açıklamasını anımsatan Süleyman Soylu, şöyle devam etti:

“Bana kızdılar, ahkam kestiler. Tabii oturdukları yerde rahatlar ama hiçbir anneyle babayla karşılaşmadılar ki. Gözü morarmış anneye sordum ne oldu sana? ‘Oğluma uyuşturucu parası vermeyince bunu yaptı’ dedi. Dinimize, geleneğimize, insanlığımıza sığar mı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı var. Buradan size söylüyorum ülkemin neresinde olursa olsun bir tek uyuşturucu satıcısı kalırsa namerdiz. Yılbaşından bugüne kadar 10.067 uyuşturucu satıcısını kodese gönderiverdiler. Daha işimiz bitmiş değil.”

Operasyonlar ve hizmetler sonrası Doğu ve Güneydoğu’ya huzur ve güven geldiğini vurgulayan Soylu, şöyle konuştu:

“CHP’liler sosyal medyada ‘HDP barajı aşamayacak, her aileden bir kişi HDP’ye oy versin’ diye paylaşımlar yapıyor, yazıklar olsun. Burada İstanbul’da böyle 1-1,5’lik bir kuru kesim var. Parası yerinde, ayak ayak üzerine uzatmış ‘acaba hangi fitneyi oluştursam’ diye bakıyor. Şimdi HDP’ye oy verecek. Peki oradaki annenin, babanın, esnafın, iş adamının, öğrencinin çektiğini sen biliyor musun? PKK’nın hangi baskıları orada yaptığını biliyor musun? Orada evlatlarımızın yaptığı terörle mücadeleyi biliyor musun? Bunu ortaya koymak çok kirli ve tehlikeli bir oyundur. CHP’liler kendinize gelin, partinize oy verin. Kim size partinize oy verdiniz diye karşı çıktı. Gidin partinize istediğiniz gibi her yerde oy verin. Ama şunu bilesiniz ki, HDP’ye taşıdığınız oylar bu dünyada da öteki dünyada da bu masum millet tarafından size hesabı sorulaaktır.”dedi.

bolgedehaber.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3211