banner3088

Sürpriz aday Sert oldu

Ak Parti Silivri Belediye Başkan Adayı iddialara göre belirlendi. Ak Parti'den resmi bir açıklama yapılmazken partinin yönetim kadrolarınca sosyal paylaşım ağlarında Tahir Sert ismi duyuruldu

Sürpriz aday Sert oldu

Ak Parti Silivri Belediye Başkan Adayı iddialara göre belirlendi. Ak Parti'den resmi bir açıklama yapılmazken partinin yönetim kadrolarınca sosyal paylaşım ağlarında Tahir Sert ismi duyuruldu. Ak Parti'nin merakla beklenen Belediye Başkan adayının Pazar günü Başbakan tarafından resmi olarak açıklanması bekleniyor. Pazar günü Bakırköy Sinan Erdem Spor Salonunda Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek olan aday tanıtım toplantısında Silivri adayının da açıklanacağı öğrenildi.

Partiye yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre ise Ak Parti Silivri Belediye Başkan Adayının Tahir Sert olarak belirlendiği ve Pazar günü başbakan tarafından bizzat açıklanacağı öne sürülüyor. 


Yarın saat 12:00'de parti binasına gelecek olan Belediye Başkan Adayı Tahir Sert kurban kesilerek partililer tarafından karşılanacağı, ardından da saat 13:00 itibariyle bir basın toplantısı düzenleneceği bilgisine ulaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2014, 23:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
nizam
nizam - 6 yıl Önce

Allah hayırlı işler yapmayi nasip etsin Tahir SERT KARDESIMIZE...

murat
murat - 6 yıl Önce

Hayirli olsun olmasi gereken oydu

selahattingülbaran
selahattingülbaran - 6 yıl Önce

hayırlı olsun tamam inşallah

banner3205

banner3212

banner3153

banner3196