banner3088

Talha Çetin: 'Durmak Yok Yola Devam'

AK Parti'nin Silivrili milletvekili aday adaylarından olan Talha Çetin, listelerin açıklanmasından sonra süreçte destek gördüğü herkese teşekkür etti, “Allah birliğimizi daim etsin.

Talha Çetin: 'Durmak Yok Yola Devam'

En başında dediğim gibi koltuk sevdalısı değiliz hizmetkarız. Allah'ın izniyle durmak yok yola devam” sözleriyle görüşlerini yansıttı, adaylara başarı diledi.

AK Parti Milletvekili Listelerinin açıklanmasından sonra bölgemiz aday adaylarından Talha Çetin, kısa bir bilgilendirme ile süreci kendi açısından değerlendirdi. “Aday Adaylığım sürecinde desteklerini esirgemeyen öncelikle Silivri AK Parti ilçe Başkanımız Mutlu Mutlu Bozoğlu, Kadın Kolları Başkanımız Ülkenur Büke, Gençlik Kolları Başkanımız Şafak Karabina, Silivri Selimpaşa Gümüşhane Şiran Telme Köyü Başkanımız Volkan Aydın, Bağcılar Gümüşhane Dernek Başkanımız Zafer Uçan, Özcan Özbey Başkanımıza, 3. Bölgede bulunan AK Parti İlçe Başkanlarımıza ve Yönetim kurulu üyelerimize, değerli dostlarıma, abilerime, kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum” diyen Çetin, “Aday olan herkese başarılar diliyorum. Allah birliğimizi daim etsin. En başında dediğim gibi koltuk sevdalısı değiliz hizmetkarız. Allah'ın izniyle durmak yok yola devam” şeklinde görüşlerini kamuoyuyla paylaştı.

Hürhaber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3197