banner3088

Turnuvanın Başlangıç Vuruşu Işıklar’dan

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Sarıkamış Şehitleri anısına düzenlenen Futbol Turnuvasına katıldı.

Turnuvanın Başlangıç Vuruşu Işıklar’dan

Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Yeni Mahalle’de düzenlenen Futbol Turnuvasına katıldı. Sarıkamış Şehitleri anısına gerçekleştirilen müsabakada turnuvanın başlama vuruşunu CHP Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar gerçekleştirdi.

Işıklar: “Spor bizi birleştiriyor, bir araya getiriyor”

Işıklar başlama vuruşu öncesinde gerçekleştirdiği konuşmasında: “Spor bizi birleştiriyor, bizi bir araya getiriyor, yarışıyoruz, koşuyoruz ama bittiği zaman da kardeşçe bu sahadan çıkıyoruz. Demek ki insan yarışabilir, birbiri ile mücadele de edebilir ama dostça beraberce çıkabilir.

Siyasilerin de sporculardan alacağı çok ders var. Sporu bu mahallemizde dernekle beraber, huzur içinde barış içinde, kardeşlik içinde birbirinin ötekisi olmayan, bu şehrin her tarafına herkesin geleceğine de ortak, birbirinin tamamlayanı, et ve tırnak gibi yapmak için de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hepinize de bu katkınızdan dolayı emeğinizden dolayı teşekkür ediyorum. 12 takımla bu turnuva yapılmış, ben inanıyorum ki bu 120 takıma da çıkabilir. Birçok mahallelerimize daha da spor sahaları yapılacak. Mehmet gibi daha niceleri çıksın halkın içinden, daha ileri taşısın istiyoruz.

Size emanet olsun siz de öncülük edin. Silivrimiz huzur içinde, barış içinde, beraber yaşayacağımız bir kent olmaya, bu idealler içerisinde yaşamaya devam etsin. Bütün bu krizleri işte böyle, huzurla, kardeşlikle aşacağız.” dedi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3387

banner3211

banner3153

banner3196