banner3088

Volkan Yılmaz” Ne Hayali Ne Nefesi Yeter”

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Mimarsinan mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. AK Partili ve MHP’li yöneticilerin de tam kadro katıldığı toplantıda Yılmaz’ın “O koltuğa 23 Nisan’da değil 1 Nisan’da oturacağım” sözleri toplantıya damga vurdu.

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Meclis üyesi adayları, AK Partili ve MHP’li yöneticilerin de tam kadro katıldığı Mimarsinan mahallesi toplantısı akşama saatlerinde Mimarsinan Düğün Salonunda gerçekleştirildi

TAM KADRO KATILIM

AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, Silivri Belediyesi eski Başkanı Hüseyin Turan, AK Parti Eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Metin Karakaş ve AK Partili, MHP’li yöneticiler ile Meclis üyesi adayları tam kadro katıldı.

SİLİVRİ’DEKİ HUZURU HİÇ KİMSE TESİS ETMEDİ

Toplantıda konuşan Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz “Silivri’ye taş üstüne taş koyanlardan Allah razı olsun. Son günlerde bir şey tutturmuşlar Silivri’de huzurun devamı için bir 5 yıl daha istiyorlar.46 yaşındayım, Silivri’de huzurun olmadığı bir gün görmedim. Silivri’deki huzuru hiç kimse tesis etmedi. Bizler tesis ettik bu huzuru” dedi.

NE HAYALİ NE NEFESİ YETER

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz konuşmasını şöyle sürdürdü; “Araya nifak sokmak adına Silivri’ye 300/400 bin Suriyelinin yerleştirileceğini bahsediyor. Şimdi ben buna cevap vermek istemiyorum. Bu şekilde mesnetsiz ve dayanağı olmayan bir iftiranın peşine düşecek kadar vaktim yok, çalışıyorum çünkü, Geçen gün yine bir basın toplantısında benim belediye başkanı olsam dahi, ki kabul etmiş benim belediye başkanı olacağımı, eğer belediye başkanı olursa belediyeyi o yönetmeyecek, buradan üzülerek söylüyorum seviye üslup her seferinde söylüyorum. Ama beni 23 Nisan çocukları gibi o koltuğa oturtulmakla itham ediyor. Bakınız beni ne 23 Nisan çocuğu gibi oraya oturtmaya kimsenin hayali yeter ne de bunu dillendirmeye kimsenin nefesi yeter. Ben oraya oturacağım ama 23 Nisan’da değil 1 Nisan’da oturacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 20:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Baba Serdar
Baba Serdar - 1 yıl Önce

Bir milliyetçi insan olarak sonuna kadar sizi destekliyorum

Karedake
Karedake - 1 yıl Önce

Destekliyoruz.

hasan
hasan - 1 yıl Önce

ak partili olarak arkandayız volkan reis Allah ın izniyle makamın mübarek olsun.

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196