banner3088

“Volkan Yılmaz Silivri’de seçim kazanamaz”

Demokratik Sol Parti Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, Silivri Muşlular Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

“Volkan Yılmaz Silivri’de seçim kazanamaz”

DSP Silivri Belediye Başkan Adayı Selami Değirmenci, belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Silivri Muşlular Derneğini ziyaret etti. Silivri’de mevcut yönetimin değişmesi gerektiğini belirten Efsane Başkan Değirmenci, projelerini anlattı.
Vatandaşlardan gelen talepleri dinleyen Değirmenci, “Silivri’nin sorunlarını hep birlikte çözeceğiz” dedi.

“MHP’NİN ADAYININ YÜZDE 

30’U BULMA ŞANSI YOK”
“Bölünmeyelim” diyen bir vatandaşa, Efsane Başkan, “Volkan Yılmaz Silivri’de birinci olamaz. Silivri’de seçim kazanamaz. Kişilik olarak iyi biri, beyefendi bir insan ama o ittifak içinde seçimi kazanmayacağı çok açık. Eğer AK Parti’nin adayı olsaydı biz çıkmazdık. Çıksaydık o zaman bölünme hikayesi gerçek olurdu. AK Parti tabanının çok büyük bir bölümü MHP adayına destek vermeyecek. MHP’nin adayının yüzde 30’u bulma şansı yok. Toplulukları ne kadar kalabalık gözükürse gözüksün, o insanların sağdan soldan taşımalar ile getirildiğini çok net görüyorsunuz. Onun etrafında olanlar Silivri’de oy verecek insanlar değil. Volkan Bey’in bütün iyi niyetine rağmen alacağı oy yüzde 30’u geçemez. Oylarınızı Volkan Bey’e döndürmediğiniz sürece kazanan O olmayacak. 

“KAZANAN BİZ OLACAĞIZ”
DSP ve CHP aynı sayılır. Bizden biri kazanacak. Beğeniyorsanız Özcan Bey’i saygı duyarız. Sırf Özcan Bey kaybetmesin, sahip çıkalım derseniz, 10 yıl yaşadığımız gibi devam ederiz. Kazanan asla cumhur ittifakının adayı olmayacak. AK Partili çok fazla destek alıyoruz. Millet ittifakı içinde de aynı şekilde. Biz şuan da öndeyiz arkadaşlar. CHP’nin oyları yarıya düştü. İlçe başkanımız hariç bizim arkadaşlarımızın hepsi CHP’li. Biz bölmek için çıkmadık. Kazanacağız. Volkan Bey’in oyunu çıkardığımızda yüzde 70 kalıyor, biz kaybetmeyeceğiz. Ondan şüpheniz olmasın” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3197