banner3088

Volkan Yılmaz üniversite gençleriyle buluştu

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Rumeli Üniversitesi’nde düzenlenen Liderlik ve Siyaset konulu programa katıldı. Gençlere ve Silivri’ye yönelik hedef ve projelerini anlatan Yılmaz, “Gelecek gençlerin” mesajı verdi.

Volkan Yılmaz üniversite gençleriyle buluştu

Rumeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nin düzenlediği Liderlik ve Siyaset konulu programa katılan Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, tecrübelerini üniversite öğrencileriyle paylaştı.

Siyasi geçmişinden bahsettikten sonra güncel konulara değinen Yılmaz, Türkiye’nin içinde bulunduğu mevcut durumu ifade ederek beka hatırlatmasında bulundu. Cumhur İttifakı’nın önemini aktardıktan sonra Silivrililer ve gençlere yönelik düşüncelerini paylaşan Yılmaz, “Geleceğin Silivri’sini gençlerimizle birlikte yöneteceğiz” diye konuştu. İlçenin üniversite kenti olabilecek alt yapıya sahip olduğunu belirten Yılmaz, yeni nesil eğitim metodlarının merkezi yapılabileceğine işaret etti. Teknoloji kullanımı noktasında gençlerin hassasiyetlerine değinen Yılmaz, vaktin doğru kullanımı üzerine uyarı yaparak, “Bizim merkezimizde insan var. Silivri’de yapacağımız yatırımlar ile birlikte gençlerin iş kaygısını ortadan kaldıracak, yerel kalkınmaya önem veren bir anlayışla üretken bir belediyecilik sergileyeceğiz. Gençlerimiz sosyal, kültürel ve siyasal hayatlarında başarılı olacaklar. Çocuk çağından gençlik çağına kadar hayatı kolaylaştıran üretken ve sosyal bir belediyecilikten bahsediyoruz. Yarının yöneticileri sizler olacaksınız. Biz bunun bilincindeyiz.” diye konuştu. 


Gençlik Merkezi’nin olmadığını hatırlatan Yılmaz, “Yapacağımız gençlik merkezi ile sizler kendilerini daha iyi ifade edecek ve uğraşlarınızı her platformda sergileyebileceksiniz” dedi.
Programa Rumeli Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hüseyin Afşın Balcı ve Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Dodurka, Rumeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kara, Öğrenci Konseyi Başkanı Furkan Elbir, Rumeli Üniversitesi ÜNİAK Başkanı Muhammet Tayyip Tellioğlu ve öğrenciler katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3212