banner3088

Yazıcı sevgisi salona sığmadı

Cumhur ittifakı Belediye meclis üyesi adayı Celalettin Yazıcı 'Gönül bağı buluşması' adıyla organize ettiği programa binlerce kişi katıldı. Salonda oturacak ve ayakta kalacak yer kalmayınca çoğu vatandaş solandan ayrılmak zorunda kaldı.

Cumhur ittifakı Meclis Üyesi Aday Celalettin Yazıcı tarafından organize edilen program yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Programın açılış ve hoş geldiniz konuşmasını gerçekleştiren Celalettin Yazıcı “Değerli dostlar, zaman zaman sevinçlerimizi, heyecanlarımızı ve iyiliklerimizi birlikte büyüttük. Güzel anları hep beraber yaşadık. Zaman zamanda üzüldük, kederlendik. Keder ve üzüntümüzü yine paylaşarak küçülttük. Biz hep beraberiz. Bugün ise Cumhur İttifakının adayı Volkan Yılmaz Bey ile beraber aynı ekipte sizlerin arasındayız. Sizlere hizmet etmek heyecanı ile çıktığımız bu yolda davetimize icabet ettiğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu buluşmanın adını gönül bağı buluşması koyduk. Çünkü biliyoruz ki eğer gönülleri birleştiremezsek sevgilerimi birleştiremezsek ne iş hayatında ne de siyasi hayatta hiçbir yerde başarılı olamayız. Siyasete girmemin iki nedeni var. Birincisi Silivri’de yaşıyoruz ve Silivri’mizin sayılamayacak kadar çok sorunları var ama çözülemeyecek sorunları yok. Bizde bu sorunlara duyarsız kalamazdık, kalmadık. Ekip arkadaşlarımız o kadar temiz ve o kadar idealistler ki ben onlara inanarak bu yola çıktım. Sözlerimi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözüyle noktalamak istiyorum “Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız var. O da çalışkan olmak”. Bizleri yalnız bırakmadığınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Coşkulu bir şekilde karşılanan Cumhur ittifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz "Cumhur ittifakının birleştirici ve bütünleştirici tarzının tüm Türkiye’de başarıya ulaşacağına inandıklarını Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin milletimizin ve devletimizin bekası için yaktıkları meşalenin vatansever her vatandaşımızın kalbini tutuşturduğunu" belirterek "Tüm Silivri halkını kucaklayan bir yaklaşım ile halk ile birlikte yeni ve yaşanabilir bir Silivri inşa edeceğiz. Başarıya inanmış bir kitle ile beraber olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. İnancımız tam başaracağız. Bu gece sizler ile buluşmamızda yoğun emek harcayan Meclis Üyesi Adayımız Celalettin Yazıcı'ya teşekkür ederim"dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3551

banner3211