banner3088

Yılmaz: “Kadınlarımızın Desteğiyle Başarılı Olacağız”

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, Derya Şen’in ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda kadınlarla bir araya geldi. Yılmaz, kadınların önemine dikkat çekerek, “Kadınlarımızın destek verdiği her iş başarıya ulaşır. Bizler de sizlerin desteğiyle başarılı olacağız” dedi.

Yılmaz: “Kadınlarımızın Desteğiyle Başarılı Olacağız”

Seçim çalışmaları kapsamında Derya Şen’in ev sahipliğindeki kahvaltıda kadınlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, hedeflerini anlattı ve projelerinden bahsetti.

Ayrıca bayanların taleplerini dinleyen Yılmaz, 31 Mart seçimlerinin dönüm noktası olduğunu ifade ederek, “Biz göreve geldiğimizde birçok hizmet yapabiliriz ancak çocuklarımızın ve kadınlarımızın sosyal anlamda refahını sağlayacak projeler hayata geçirmedikten sonra hiçbiri anlamsız kalır. Yeni doğum yapan annelerin yaşamını kolaylaştıran hizmetlerden, çocuklarını kreşe gönderen annelerin ihtiyaç duyduğu hizmetlere kadar her şeyi düşündük. Yapacağımız projelerde insanı merkeze aldık. Ve özellikle diyoruz ki mutlu kadın, mutlu çocuk, mutlu aile, mutlu Silivri. Dolayısıyla 31 Mart seçimleri Silivri’miz için değişimin başlangıcı olmalıdır. Bu değişim ile birlikte Silivri’yi daha ileriye taşıyacağız” mesajı verdi.

Toplantı hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 14:59
YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3212

banner2250

banner3196