banner3088

Yılmaz, “Silivri’nin hiçbir mahallesi unutulmayacak”

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Sayalar, Danamandıra Küçük Sinekli ve Büyük Sinekli Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve kahvehane ziyaretinde bulunan Yılmaz hizmetlerini anlattı.

Yılmaz, “Silivri’nin hiçbir mahallesi unutulmayacak”

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, 2023 yolunda 23 dev projesini yaptığı ziyaretler ile anlatıyor.

Bu kapsamda Küçük Sinekli, Büyük Sinekli, Danamandıra ve Sayalar  Mahallelerinde esnaf ve kahvehane ziyaretinde bulunan Yılmaz, merkeze uzak köylerde yapacak projelerini hemşehrileriyle paylaşıyor.

Tarım, hayvancılık ve gıda ile ilgili yöresel Pazar projesini aktaran Yılmaz, üreticiyle alıcıyı bir araya getireceklerini ifade etti.

Diğer yandan ilçede olmayan mezbahane projesinden bahseden Yılmaz, hayvancılıktaki emeklerin boşa çıkmayacağı mezbahane projesinin tüm sorunları ortadan kaldıracağını vurgusunu yaptı. 
Merkezde hangi hizmet yapılıyorsa köylerde de aynısını yapacaklarının altını çizen Yılmaz, “Silivri’yi bütüncül bir anlayışla yöneteceğiz. Unutulan bir köy bir mahalle kalmayacak” mesajı verdi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196