banner3088

Yılmaz söz verdi: "İmar sorunu çözülecek"

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Gazitepe ve Kadıköy mahallelerini ziyaret etti. Kahvehane toplantısında vatandaşlara seslenen Yılmaz, “İmar sorununu, hayvan satış yerini sorununu, yol problemleri, hepsini çözeceğim söz veriyorum” dedi.

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, seçim çalışmalarına bu akşam Gazitepe ve Kadıköy mahallelerine düzenlediği ziyaretiyle devam etti. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Yılmaz, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Gazitepespor’da forma giydiği 1989-1990 sezonundaki arkadaşlarıyla hasret gideren Yılmaz, arkadaşlarıyla birlikte futbol oynadığı yılları yad etti. Kendisini bekleyen kalabalığa seslenen Yılmaz, “Sizleri çok özledim, bu hasret bitecek, hizmet hasreti bitecek” mesajı verdi.

Yılmaz, konuşmasında şunları söyledi: “Biz, Silivri’de yapılmayan ve yapılamayanları, söz verilip ama unutulanları, her zaman ötelenen köylerimizi unutmayacağız dedik. 1990 yılındaki Gazitepe’yi hatırlıyorum, o günlerdeki refahı bolluğu hatırlıyorum, ama bugüne baktığımızda, Gazitepe ileri değil hep geri gitmiş. Hele ki 2009’dan sonra her geçen gün tarım ve hayvancılığın, imar sorunlarının çözülememesi nedeniyle köylerimizdeki gençlerimiz şehir merkezine göç etmiş. Silivri üzerine birçok projemiz var ama buradaki imar problemini çözeceğimizin müjdesini vermek istiyoruz. Gazitepe’ye uygun bir şekilde bu imar sorununu çözeceğiz. Tarım ve hayvancılıkla ilgili dertlere ortak olacağız. Hayvancılıkla uğraşan ama Silivri’de olmadığı için Esenyurt’taki mezbahaneye götüren ve daha ucuza satan hayvancımızın yanında olacağız. Çok modern bir hayvan satış yeri inşa edeceğiz. 10 yıldır yapılamayanlar Silivri’nin canına tak etti. Bu sorunların hepsini çözeceğiz. Seçildiğim günden sonra her zaman sizinle olacağım.” Gazitepe’den sonra Kadıköy’e geçildi. Yılmaz ve beraberindekiler kahvehaneleri dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Yılmaz, Kadıköy’ün sorunlarını iyi bildiğini burada da anlatarak çözüm sözü verdi.

Yılmaz’ın Gazitepe ve Kadıköy programına AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın, belediye meclis üyesi adayları eşlik etti..

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 12:45
YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196