banner3088

Yılmaz, “Yöresel Pazar ve mezbahane hayırlı olsun”

Danamandıra ve Sayalar’da konuşan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Ne söylediysek yapacağız. Yöresel Pazar ve mezbahane hayırlı olsun” dedi.

Yılmaz, “Yöresel Pazar ve mezbahane hayırlı olsun”

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte Sayalar ve Danamandıra mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. 
Coşkuyla karşılanan Volkan Yılmaz ve ekibi yapacakları projeleri anlatarak tam not aldı. 
Yılmaz, yerel kalkınma yatırımları başta olmak üzere gıda, tarım ve hayvancılık üzerine yapılacak projelerini ifade etti. İlçeyi sadece çarşı merkezinden ibaret görmediklerini söyleyen Yılmaz, “Silivri’yi sadece şehir merkezi görenler buraları unuttular. Ama sizi unutanları 31 Mart’ta sizler de unutun ki yaptıkları hataların farkına varsınlar” mesajı verdi. 

PROBLEMLER HALININ ALTINA SÜPÜRÜLÜYOR 
“Her geçen gün büyüyen problemler, bırakın çözülmeyi halının altına süpürülmeye devam ediyor.” diyen Yılmaz, merkeze uzak mahallelerin bunu hak etmediğini vurguladı. Genci yaşlısı, kadını erkeği 7’den 70’e herkesin hizmet beklediğini söyleyen Yılmaz, çocuklarımızın başarılı olabilmek için kültürel ve sanatsal eğitimler vereceklerini belirterek, “Buraların sorunlarını çözmek dertlenmekle ve tasalanmakla olur. Biz bu sorunları çözmeye hazırız. Çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamanın alt yapısını gelin hep birlikte oluşturalım” diye konuştu. 

BELEDİYEYE GELDİĞİNİZDE DAYI AMCA ARAMAYACAKSINIZ
Yılmaz, “Herkesin huzurunda söylüyorum, muhtarlar benim belediye başkan yardımcım gibi görev yapacaklar” diyerek konuşmasına şöyle devam etti: “Gözüm kulağım elim, muhtarlarım sayesinde burada olacak. Bana ulaşamamak gibi bir durum söz konusu olmayacak. Belediye yokuş yeri değil iniş yeri olacak. Belediyeye geldiğinizde bir abi bir dayı bir amca aramak zorunda kalmayacaksınız; çünkü benim kapım herkese açık olacak.” 

YÖRESEL PAZAR VE MEZBAHANE PROJESİ
Tarım, hayvancılık ve gıda ile ilgili ‘yöresel Pazar’ projesini aktaran Yılmaz, üreticiyle tüketiciyi bir araya getireceklerinin altını çizdi. Diğer yandan ilçede olmayan mezbahane projesinden bahseden Yılmaz, hayvancılıktaki emeklerin boşa çıkmayacağı mezbahane projesinin tüm sorunları ortadan kaldıracağını vurgusunu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 19:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Silivrilii
Silivrilii - 1 yıl Önce

Ülkede yöresel tohum ve hayvancılık kaldımı?? Bunu destek olduğunuz iktidar yaptı. Yuvarlak laflar günlük siyaset gereği ama gerçek olan mevcut iktidarın tercihleridir, bunun dışına çıkamazsınız. Yerli tohum kullanımı %80 ürünümüzde yasaklanmadımı?? Ne domates, ne soğan, nede patates. Ne tadları nede şekilleri bizim yerli ürüne benzemiyorlar ve bizlere, çocuklarımıza bunları yediriyorlar.
Herkesin yolu açık olsun, Silivri halkı doğru kararı vecektir.
Saygılar..

Özcan Büyükoğlu
Özcan Büyükoğlu - 1 yıl Önce

Cumhur ittifakının ortak temsilcisi Volkan Yılmaz yaptığı toplantılarda,AKP Başkan Aday Adayları ve Milletvekillerinin katılmayışı hiç dikkatinizi çekiyor mu?

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3197