banner3088

Yılmaz’ın kadınlara özel toplantıları devam ediyor

Fatih, Fener ve Selimpaşa mahallelerinde kadınlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Her mahalleye ücretsiz kreşler yapacağız” mesajını yineledi.

Yılmaz’ın kadınlara özel toplantıları devam ediyor

Cumhur İttifakı MHP Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, kadınlara yönelik ayrıcalıklı hassasiyetini düzenlediği toplantılar ile gösteriyor. Seçim çalışmaları kapsamında kadınlar ile toplantılar düzenlemeye devam eden Yılmaz, Fatih Mahallesi, Fener Mahallesi ve Selimpaşa Mahallesi kadınları ile bir araya gelerek değerlendirmede bulundu. 


Projelerini anlatan Yılmaz, çocuklara yönelik hizmetlerini ifade ederken, “En büyük yatırımımız siz hanımefendilere ve çocuklarımıza, yani yarınlarımıza olacak” mesajı verdi.  


 “Seçim çalışmalarımızda nerede olursam olayım, nerede konuşursam konuşayım, konuşmamın büyük bir bölümünüz siz hanımefendilere ayırıyorum” diyerek söze başlayan Yılmaz, şöyle devam etti: “Çünkü bu hamaset değil, nutuk değil. Hanımefendiler başımızın tacıdır. Sizlerin olduğu her yerde çiçekler açılıyor, her yer derli toplu duruyor. Sizlerin olmadığı her yer keşmekeş ve dağınık. İyi ki varsınız, iyi ki bizlerlesiniz. Sizlerle beraber yürüyeceğimin sözü veriyorum. Çıktığım bu yolda en büyük destekçilerim hanımefendiler. Sizlerin gözlerinin içine baktığımda en büyük kaygıların çocukları olduğunu görüyorum. Ben sizin çocuklarınızla marka şehirleri beraber oluşturacağım.” 

HER MAHALLEYE ÜCRETSİZ KREŞ AÇACAĞIZ
Yılmaz, “Hanımefendilerin şiddet görmediği, şiddet uygulayanların çok ağır cezalar çarptırıldığı bir Türkiye arzuluyorum” diyerek sözlerine devam eden Volkan Yılmaz, kadınların sosyal, siyasal ve ekonomik hayatın içine daha fazla girilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Silivri’de bunu başarabileceklerini kaydeden Yılmaz, “Sizleri sosyal hayatın içine daha fazla katacağız. Daha fazla kültürel hayatın içinde olacaksınız. Ama en önemlisi ekonomik ve siyasal hayatın da içinde olacaksınız. Kadınlarımızın önemini her defasında söylüyoruz. Biz sözde değil özde bir anlayışla hassasiyetlerimizi ifade ediyoruz. Her mahalleye ücretsiz kreşler yapacağız. Kreş ücretiyle maaşının arasına sıkışan bir anne kalmayacak. Silivri’yi bütüncül bir anlayışla yöneteceğiz ve köyleri unutmadan, beldeleri unutmadan, tüm hanımefendilerin imkanlarına sunulacak hizmetler yapacağız. Onları sosyal hayatın içine dahil edeceğiz.” diye konuştu. Fikir alışverişi yapılan toplantılar hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

YORUM EKLE

banner3205

banner3387

banner3212

banner3152

banner3196