banner3088

Diş Buğdayı

Oldukça popüler hale gelen diş buğdayı partileri ailelerin mutluluklarını paylaşmasına olanak tanımaktadır.

Diş Buğdayı

Oldukça popüler hale gelen diş buğdayı partileri ailelerin mutluluklarını paylaşmasına olanak tanımaktadır.  Bebeklerin dişlerinin çıkmaya başlaması ile aileleri tatlı bir telaş sarar ve bu olayı kutlamak isteyebilirler. Diş buğdayı partisi nasıl hazırlanır yazımızın devamında anlatacağız.

Diş buğdayı partisi nasıl hazırlanır?

Minik bebeğinizin dişini kutlama zamanı geldi ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Öncelikle parti konseptine uygun parti renginizi belirlemeniz gerekmektedir. Genellikle ağırlıklı olarak parti renkleri erkek bebekler için mavi ve yeşil ağırlıklı iken kız bebekler için pembe ve kırmızı tonlarında olmaktadır. Renk seçimi belirlendikten sonra sıra minik bebeğinizi yansıtacak fikirlere geldi. Renk seçimi sonrası parti için gerekli süsleme malzemeleri seçimi yapılmalıdır.

Diş buğdayı partisi süsleme malzemeleri nasıl seçilir?

Parti konsepti ve renk seçimi sonrası minik bebeğinizin gelecekte olmasını istediğiniz meslekler de dahil olmak üzere birçok fikirden yararlanabilirsiniz. Bebeğinizin gelecekte doktor ya da pilot olmasını isteyebilirsiniz bunun için susle.com.tr 'de yer alan diş buğdayı parti malzemelerinden faydalanabilirsiniz. Duvar süslemelerinden diş buğdayı yazılı süslere, süslü balonlardan melek konsepti ürünleri olmak üzere birçok üründen faydalanabilirsiniz.

Diş buğdayı hediyelik seçimi

Diş buğdayı partisi için etrafı süslediniz sıra gelen konuklarınızı ağırlamaya geldi. Diş buğdayı için bebek şerbeti ile ağızları tatlandırabilir. Sitemizde yer alan süslü bebek şekerlemeleri ile gelen konuklarınıza hatıra olarak hediye edebilirsiniz. Son dönemlerde kokulu diş buğdayı keseleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Lavanta esasından gül kokulu keselere kişi tercihlerine uygun birçok seçenek bulunmaktadır. Dolayısıyla kişisel tasarımlı kokulu bebek keselerini de hazırlayarak konuklarınıza hediye edebilirsiniz.

Diş Buğdayı Malzemeleri nasıl Satın Alınır?

Diş Perisi ailenize uğradı ve  bebeğinizin İlk dişi çıktı. Diş buğdayı parti süsleri ile ilk dişin çıkmasını kutlayan hediyelerden çok çeşit, uygun fiyat, aynı gün kargo ve online satış avantajları ile sitemizden satın alabilirsiniz. Kız diş buğdayı Süslemeleri

ve erkek diş buğdayı süslemeleri için üst kalite ürünler ile ilgili bilgilendirme ve detaylı resimleri inceleyerek % 100 güvenceli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Sizde binlerce mutlu ve memnun müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz

Diş buğdayı için hazır setler

Kızlar için: https://www.susle.com.tr/urun/dis-bugdayi-partisi-kiz

Erkekler için: https://www.susle.com.tr/urun/dis-bugdayi-partisi-erkek

YORUM EKLE

banner3205

banner3387

banner3197

banner3152

banner3196