banner3088

İmren Pastanesi yeni adresinde

Yıkılan Silviya Otelin zemin katında faaliyet gösteren İmren Pastanesi, bugün yeni mağazasının açılışı gerçekleştirildi.

İmren Pastanesi yeni adresinde

Açılışa, Silivri Kaymakamı Salih Keser, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş ve Yönetim Kadrosu, CHP Silivri İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Salih Keser, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Ak Parti ilçe Başkanı Metin Karakaş ve imren Pastaneler Sahibi Emin Kaynak kesti.

Açılış sonrası konuşan Emin Kaynak “1990 yılından beri Silivri halkına hizmet veriyoruz burada geçici olarak ek şubemizi açtık. Belediye Başkanı Özcan Işıklar’la yaptığımız görüşmede 5-6 ay sonra yıkılan eski yerimiz yapılınca orada tekrar faaliyet göstereceğiz. Yeni açılan şubemiz, müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine açıldı. Eski yerimize geçsek de bu şubemiz tekrar burada faaliyette olacak” dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2013, 13:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakkı Eser
Hakkı Eser - 7 yıl Önce

imren pastahanesinin bizim mahallede açılmasına sevindim.hayırlı olsun.bol kazançlar diliyorum.yarin geliyorum.ikramlar yarin da vardir herhalde...

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner2252

banner3196