banner3088

Kuveyt Türk Altın Hesabı Nedir?

Birikim yapmak çoğu insan için zor gözüküyor olabilir. Fakat elinizden geldiği kadar ufak da olsa birikim yapmaya doğru adım attığınız zaman bir süre sonra yatırımlarınızın aslında değerlendiğini görmeye başlayabilirsiniz. Ancak birikim yapmak istiyorsanız, en güvenilir ve karlı olabilecek araçları kullandığınızdan da emin olmalısınız.

Kuveyt Türk Altın Hesabı Nedir?

Güvenilir ve karlı yatırım araçları arasında bulunan altın bu noktada tercih edebileceğiniz en ideal seçenek olabilir. Teknolojinin de gelişimi ile birlikte birikimlerinizi güven altında tutabilmeniz de mümkün olduğu için altına gönül rahatlığı ile yatırım yapabilirsiniz. Elinize geçen ufak meblağlar ile altın almayı süreklilik haline getirirseniz bir süre sonra birikimleriniz gözle görülür bir şekilde artmaya başlayabilir.

Eğer birikiminizi altına yapmak istiyorsanız Kuveyt Türk’ün altın bankacılığı ürünlerine ve altın hesabı çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Kuveyt Türk Altın Hesabının Avantajları Nelerdir?

Kuveyt Türk tarafından güvenilir bir şekilde sunulan altın hesabından yararlandığınız zaman bütün birikimlerinizi altın hesabınız üzerinden yapabilirsiniz. Böylelikle işçilik masrafı, eski veya yeni altın gibi sorunları da Kuveyt Türk’ün altın hesabını kullanarak aşabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman tamamen sizin belirttiğiniz tutarda altın alım ve satım işlemlerini de yapabileceğiniz altın hesabınız ile hızlı bir şekilde bütün işlemleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Kuveyt Türk’ün altın bankacılığı hizmetleri arasında bulunan ve vadesiz olarak oluşturabileceğiniz altın cari hesabınız da size faizsiz bir getiri sağlar.

“Altına Altın Katma Hesabı” ile “Ziynet Altın Katılma Hesabı” gibi hesaplar da Kuveyt Türk tarafından sunulan farklı hesap seçenekleri arasında yer almaktadır. Hesapları inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza göre en uygun olanını seçebilir ve yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Kuveyt Türk’ün altın bankacılığında gram, çeyrek ve külçe altın seçenekleri ile birlikte havale ve alım-satım emri verebilme özellikleri de yer almaktadır. Aynı zamanda sevdiklerinize altın çekler sayesinde fiziki olarak altın hediyeleri de sunabilirsiniz.

Altın Havale İşlemi Nedir?

Altın havale işlemi Kuveyt Türk tarafından size sunulan bir diğer imkandır. Yatırım yaptığınız altınlarınızı farklı bir yere göndermek istiyorsanız altın havale işleminden yararlanabilirsiniz. “Altın Emir” olarak adlandırılan bu özellikten yararlandığınız zaman sizin talimatlarınız geçerli olur. Talimatlarınız kapsamında, kurlar talimat verdiğiniz seviyelere ulaştığı zaman alım ve satım işlemleri otomatik olarak sizin yerinize gerçekleştirilir.

Sahip olduğunuz altınlarınızı değerlendirmek ve güvenilir şekilde koruyabilmek istiyorsanız bankalar tarafından sunulan bu hesapları kullanmanız daha doğru olacaktır. Altın hesapları ile altınlarınızı değerlendirdiğiniz zaman daha iyi bir yatırım yapmış olursunuz ve altınlarınız değer kazanmaya başlar.

Bankalar tarafından sunulan ve Kuveyt Türk Bankası’nın da sunduğu “Altın Toplama Günü” uygulaması sayesinde elinizdeki altınların değer kaybına uğramadan hesaplarınıza aktarılabilmesini de sağlayabilirsiniz. Ayrıca şubelere götürebileceğiniz altınlarınızın güncel değerleri de profesyonel eksperler tarafından belirlenir. Altınlarınızın çalınma ve kaybolma riskini ortadan kaldırabileceğiniz altın hesapları size güvenilir şekilde yatırım yapabilme imkanını verir.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197